Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy szemétláda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy szemétláda vagyok?

Figyelt kérdés
Tizenéves koromban nem volt csajom, egészen 19 éves koromig. Nem tudom, miért, de nem szerettek, sőt utáltak, pedig semmi bántót nem tettem velük. Manapság 26 évesen elértem azt, hogy sok nőm van, de egyikkel sem járok. Sőt imádom összetörni a szívüket. Azt is szeretem, ha értem harcolnak és gyakran így is alakítom a dolgokat. Valamiért olyan jó érzés az, amikor jön egy csaj, akit már rakok egy pár hete, hogy szeretne járni velem, vagy szerelmes belém és én pedig ennyit mondok, hogy bocsi, de nem, és utána pedig maga alatt van és bármit megtesz értem. Vagy amikor rájön, hogy mással is kavarok és ekkor szintén összetörik, de még mindig odavan értem. Egyszerűen imádom. Nem hiszem, hogy meg tudtok változtatni, mert nem is akarok, de megkérdezem: Szerintetek is egy aljas szemétláda vagyok?
2012. febr. 22. 19:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2012. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen fejezted ki magad! Remélem nem akadok össze veled! :D
2012. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
igen az vagy, de szerintem ez abból adódik, hogy régebben nem szerettek. most meg "visszavágsz" nekik. érthető, de egy szemétláda vagy.
2012. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszi a bókokat! :-)
2012. febr. 22. 19:35
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a szánalmas jelzőt használnám. De hát előbb utóbb mindenkinek fel kell nőnie. Majd te is rájössz, mikor a környezetedben a férfiak boldog felelősségteljes apaként, férfjként családban élnek. Te meg csak egy aljas szemétláda leszel, akinek 22 éves kissrácokkal kell haverkodnia, mert értelmes ember kerüli a társaságát..:)
2012. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az vagy. :D Ezt hívják úgy, hogy "a fagyi visszanyal" :D


Régebben utálltak, most te b@szol ki velük. Sajnos az emberi természet ilyen.

A bökkenő, hogy nem azokkal b@szol ki, akik veled kib@sztak. Úgy lenne fair.

2012. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor. :)
2012. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodsz magadtól?
2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%
igen,én is pasi vagyok ez nem szép tőled de nem vagy szemétláda,ez azoknak a nőknek a hibája akik "tönkre tettek"
2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan sejtésem, hogy 19 évesnél fiatalabb vagy, sikertelen a csajoknál és csak ábrándozol arról, hogy cserébe összetöröd a szívüket, de ők érted epekednek. Túl meseszerű amit írsz, a Romana újság pasi verziója.. :-DDDD
2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!