Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a Szent...

Mit lehet tudni a Szent Johanna Gimi 7-ről?

Figyelt kérdés

Már nagyon várom... Létszi csak hasznos választ írjatok

Mármint ne olyat , hogy ne legyek kíváncsi ... vagy "honnan tudjam ?"

Előre is köszi !!!



2012. máj. 27. 19:25
1 2 3
 21/24 rabbits válasza:
szia én nekem meg van a szjg 7 és reni meg cortez bizti nm szakítanak zsolti és kinga sztem ők se de talán ricsi meg virág fog szakítani! :( mmmmmm de én nem szeretném hogy bárki is szakítson
2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
elvileg Kinga és Zsolti fog szakítani... nem tom miért.. :(( de Kinga hamar túllép, mert ha jól tudom, Dave -el kezd járni a szalagavatón/után. :)
2013. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kinga és Zsolti szakít és Kinga összejön Davevel. :)
2013. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Embereek.><

Az alcím azért "Útvesztő",mert Reniék nagy döntés előtt állnak,hogy miből éretségizzenek,hogy hol tanuljanak tovább...na meg ügye ez igazán "útvesztő".Főleg Reninek lesz az,mivel az sem biztos h ugye bölcsésznek megy,meg az is útvesztős dolog féle,hogy egy szakmában sem találja a helyét.

2013. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!