Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legizgalmasabb, és...

Mi volt a legizgalmasabb, és mi volt a legijesztőbb dolog, ami veled történt az életben?

Figyelt kérdés
Ha lehet, részletes választ írjatok erre a kérdésre.
2009. jún. 29. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtem az ágyamban néztem a TV-t.Elnéztem balra a konyhába és ott állt egy ilyen csajszi..uristen nagyon berezeltem...gyors néztem tovább a TV-t visszafordultam megnézni megint a lányt de már nem volt ott...kábé ez hajnali 2 kor volt szval lehet h az álmosság miatt képzelődtem..vagy mégsem? :D
2009. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Szedsz valamit? :D vagy lehet, hogy tényleg csak a fáradtság volt az oka, vagy a tv műsor amit épp néztél.
2009. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Az elso nagyon nagy :) Lehet, hogy szellemet láttál!
2009. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legijesztőbb mikor egy koncert utáni reggelen az énekes srác mellett ébredtem egy hotelben. (fiú vagyok) Azt hiszem meglepődtem cseppet, mert nem emlékszem sok mindenre és azt sem tudtam hirtelen hogy hol vagyok és hogy kerültem oda. Tényleg ijesztő volt xD


Legizgalmasabb... olyan most nem jut eszembe.


17/F

2009. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
87%
én nálam a barátnom aludt egyzser és lement wc-re felolyatotta a villanyt de csak a wc e feletitt mer volt mégegy a mosdó felett is kiment utánna visszament és nemaz a villany volt felojtva hanem a másik felfutott a lépcsokon bent voltunk a szobámban és az ajto nyitva volt pont láttuk a lécsot és a lépcsőnél mozgásérzékelős lámpák vannak elkezdett lippogni megijedtunk,hívtuk a nagynénim hogy jojjon értunk osszepakoltunk futottunk le a lécson egyzser csak valami megfogta a kezem és én eldobtam a táskát az oszes villany elkezedett villogni és nyerítva futottunk ki a házbol azóta elkoltoztunk de nem ez miatt
2009. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%
bocs a helyesírásért siettem előző vok
2009. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!