Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes eladni Star Wars...

Hol érdemes eladni Star Wars könyveimet, képregényeimet?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy felrakom netre, de az is eszembe jutott hogy talán antikváriumba is elvihetném őket, csak nem tudom melyik antikvárium fizetne jó pénzt SW könyvekért? Pl. X-szárnyúaktól 1. , 2. , 3. , 5. rész megvan és még sok más is. Mit mondtok?

2012. máj. 20. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a probléma, hogy az antikvárium nem biztos, hogy beveszi egyáltalán ezeket a dolgokat. De ha valamelyik mégis megtenné azt, akkor se számíts sok pénzre tőlük...

Adott esetben Star Warssal foglalkozó magyar oldalakon hirdesd meg az eladó cuccaidat, online hirdető-oldalakon (pl. aprod.hu, expressz.hu) vagy online aukció oldalakon...

Ja, és az állapot is elég fontos...nem mindegy, hogy pél. újszerű-e vagy a tehén szájából lett kihúzva az adott dolog...

2012. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és azóta néztem hogy nevetséges áron vennének ilyen könyveket szóval inkább rajongóknak adom tovább... mindegyik tökéletes állapotban van mivel nagyon vigyáztam rájuk, de valóban, antikváriumnak nem éri meg eladni.
2012. máj. 24. 17:55
 3/4 anonim válasza:

Hali!


Én vennék belőlük, jelenleg épp beakarom gyűjteni az összes magyarul megjelent hivatalos könyvet, szóval ha tűrhető áron adod akkor vennék. :)

2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 besucher válasza:
zsibvasar.hu, jofogas.hu, eladomakonyvem.hu - mindegyiken érdemes meghirdetni!
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!