Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek paranormális tevékeny...

Léteznek paranormális tevékenységek? Szellemek vagy UFO-k?

Figyelt kérdés
Ez onnan jutott az eszembe, hogy egy 60 cm széles asztal közepén volt egy vajas doboz. A fal felőli oldalán egy kenőkés. Na most ez leesett a konyha közepére, ami kb. 1,5 méterre volt a késtől. Hogyan lehetséges ez?
2009. jún. 30. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen léteznek, ez nem tudom mi lehetett, valszeg véletlen
2009. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Léteznek, nálunk is történnek ilyenek mióta mostoha nővérem beköltözött, állandóan szellemet idézget meg nem tudom miket csinál, utoljára az ajtóm nyílt ki magától, meg a tévém produkált furcsa képet lekapcsolt állapotban. Én már mindenben hiszek ezek után ami szellemekkel kapcsolatos. Főleg mivel ezek a dolgok csak szellemidézés közben történnek.
2009. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is hiszeka szellemekben,a z ufokban hááát nemtudom.abban annyira nem

de velem is történtek már érdekes dolgok.

2009. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk néha olyan történik a tv-vel, hogy magától elkezdi váltani az adókat, akkor egy időre megállt, megint váltogatja, és kb 1 órán keresztül ez megy. Ha kikapcsolom, visszakapcsol. Először műszaki hibára gondoltunk, de csak abban a szobában csinálja, megnézte szakember és semmi hibát nem talált. Logikus vagy bármilyen magyarázatot várok.
2009. jún. 30. 02:18
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

sztem csak véletlen

én nem hiszek abban amit nem látok

ezért sem vagyok pl. vallásos

2009. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2:18-nak:

Nem mintha nem hinnék a szellemekben, de ilyen már volt, hogy a tv bizonyos helységben ezt csinálta. Képzeld a szemközti házban éppen azon az oldalon volt a nappali, és a szomszédnak olyan távirányítója volt, ami megegyezett ennek a tévénak a "távirányító-frekvenciájával". Na most mindkét családban általában estefelé ültek le a tévékhez és a szomszéd elkezdte kapcsolgatni a kanálisokat. Annyira közel volt a szomszéd ház, hogy a saját tévéjén kívül kapcsolgatta a másik házban elhelyezettet is. Na és itt nem volt szellem.

2009. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Végül is logikus magyarázat, de itt nincs olyan közel ház hozzánk, hogy ez legyen a magyarázat.
2009. jún. 30. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Léteznek csak ufok nem me az azt jelenti h azonositatlan repülő tárgy u(nem tom mi) Flying Objektum

Na mindegy amikor kicsi voltam anyával tévét néztünk és zörgött a polc ki futottunk be mentünk és el halgatot lehet h szellem volt lehet h a kutyánkXD vagy vami be szökött állat.

2009. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

am az ürlények re 3 magyarázatom lenne:

1: vagy emberek akik ürhajoval fel mentek és az ürtöl reformálodott a testük és azt hiték h másmijen lények.

2:Ez 1 rohat nagy galaxis töb nap rendszerrel és csak itt van élet???? nem hinném.

a másik: 1 hiradoban a nönek ojan gyereke süzlettett ami hasonlit 1 ürlényre: zöld bör piros nagy szem, fura száj undi.

Az a lényeg h vagy léteznek vagy sérült emberek vagy fura emberek azok.

2009. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A TV-s dolgora csak azt tudom mondani, hogy nekünk konkrétan a távirányító romlott el és magától bekapcsolt hajnal 3-kor és váltogatta... azután elvettük az irányítót és abbahagyta... Majd megint a tv-nek fordítottuk és megint csinálta...


Én szeretnék hinni a szellemekben, de amíg nem izonyítják tudományos magyarázattal , vagy én nem látok egyet a saját szememmel, addig nem hiszem el ezt...

Az UFO, mint úgy létezik mivel Beazonosítatlan Repülő Objektum (Unidetified Flying Object), tehát ha eldobom a kalapom és te az meglátod de nem tudod hogy mi az akkor az neked eg UFO! Mint űrlény szerintem létezhet, mivel a világegyetem végtelen (ezt elképzelni nem is lehet) és szerintem máshol is van esély az élet megjelenésére...


Kicsit régebben utánaolvastam, hogy rengeteg minden a szellemekkel kapcsolatban attól függ, hogy mit mondanak az embereknek, miben hisznek, milyen betegségük van (amnézia, pszichés betegség, pl: csak úgy kinyitja az ajtót és nem emlékszik rá...)


Én a vallásban sem hiszek, sőt, ellenzem (még jó hogy nem a középkorban élek)


Lényegében:

Szellemekben én szeretnék hinni, de kell rá bizonyított tudományos magyarázat.

Az UFO létezik, de mint földönkívüli élet, szerintem van rá esély csak csekély, hogy pont ide jönnének el!!!

A Vallás egy baromság, de ezzel nem akarok senkit se megbántani ez az én álláspontom!

Észlelések nagyban függnek a személytől és pszichológiájuktól, IQ szintjüktől, fóbiájuktól (pl. most volt egy film a Nat Geo-n, hogy Egy Philodelphia-i börtönben voltak szellemészlelések nagy számban... És állítólag az infrahangok miatt volt ez, vagy egyszerűen bezártságérzet, claustrofóbia!

2010. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!