Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja a vizuális...

Miért nem mutatja a vizuális effekteket a Sims 3?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a hangjegyeket, a telefoncsörgés effektjét, és a buborék fújó effektet stb. Pedig eddig mutatta. Mi történhetett?

2012. máj. 28. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Beállításoknál nézted már?
2012. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Minden beállítás rendben van. Közepes szintre álítom, hogy ne legyen olyan lassú. De eddig ezzel nem volt semmi gond. Esetleg valami más?
2012. máj. 30. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Kódokat használsz?
2012. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos, elmondom. Igen használok. Jó rég óta ezzel nem voltak gondok. Leszedtem egy modot. A Master Controllert. Aszem ennek az elején sem voltak problémák. De lehet, valamit itt rontottam el. De ha valamit is elrontottam, fogalmam sincs, hogy mit. Végső lehetőségként vettem igénybe, ezt az oldalt. Előre is köszi a segítséget.
2012. máj. 31. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. Én régebben a testingcheatsenabled kódot használtam, ami tönkre csapta a játékomat. De totál. De ezekszerint nálad nem ez a hiba. Szerintem nem amiatt történhetett amit letöltöttél. Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni.
2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszönöm. Továbbra is várom a válaszokat. És persze továbbra is kutakodok.
2012. jún. 2. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, hogy érted hogy tönkrecsapta a játékodat a titkos kód?? Mit csinált konkrétan? (mert nagyon ki szeretném próbálni, de nem merem épp a hátulütése miatt)
2012. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát egy ideig nem vettem észre semmit. Aztán kezdtek gyanús jelek feltűnni : egy csomószor megállt az idő, a simek nem mozdultak. Vagy eltűnt a simemnek az egyik jellemvonása. Csakúgy

Aztán egy kis idő múlva állandóan leállt. Régen csak 2 óra múlva történt ez, de aztán már 30 percet sem tudtam vele játszani, mert egyszercsak leállt.

Végül újratelepítettem. Nem akartam elhinni hogy a kód miatt volt ez, ezért megint használtam. Na és láss csodát...:( ,Megint leáll...

2012. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok nagy program tudor, de a nincs olyan patch ami megoldás lenne a problémákra??
2012. jún. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!