Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van -e valamilyen kötelezettsé...

Van -e valamilyen kötelezettségem a munkaügyi központ felé?

Figyelt kérdés
Az idén úgy alakult, hogy nem tudok államvizsgázni ebben a tavaszi félévben. Az őszi félévben szeretném letenni. Végleges költségtérítéses képzésben vagyok jelenleg. A szakdolgozatomat leadtam és minden tantárgyamat megcsináltam. Van -e valamilyen kötelezettségem a munkaügyi központ felé? Én úgy tudom, hogy ilyenkor már nincs tanulmányi jogviszonyom (hacsak be nem fizettem a költségtérítési díjat, de már nem tudok semmilyen tantárgyat felvenni és nem akarom megint befizetni). így ebben az időszakban az egészségügyi hozzájárulást már nem fizeti az intézmény. Jól gondolom?
2012. máj. 29. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!