Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lustaság ellen valami megoldás?

Bitangjó kérdése:

Lustaság ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni, mert el vagyok gyengülve, meg egy kis felesleg is van rajtam. De reggel hiába csörög az ébresztő lenyomom és alszok tovább. Mikor felkelek már nincs kedvem hozzákezdeni mert meleg van. Stb stb stb... Valami ötlet h mivel tudnám mégis rávenni magam?

2012. máj. 30. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt van a nyár a nyakunkon, és te izzadni akarsz? Menj úszni! Az minden izmodat átmozgatja, és szerintem a legmegfelelőbb sport nyárra, ráadásul lehűt is egy kicsit a hideg víz.
2012. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz de inkább kihagyom :D Az úszás a halaknak való :D Én szárazföldi lény vagyok :D Szeretnék kicsit fogyni és erősödni is. De annyira lusta vagyok elkezdeni, h az már szörnyű. Mindig csak halogatom, h ma nincs kedvem, majd holnap korán kelek és elkezdem. Aztán persze másnap megint nincs kedvem korán kelni és megint csúszik a dolog. Már engem is zavar h ennyire lusta vagyok. Valamit tennem kell ez ellen!!!!
2012. máj. 30. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Főként elhatározás kérdése,mivel minden az agyban dől el.

Úgy vélem összességében kéne kezelned a dolgot. Csak fizikailag vagy lusta vagy agyilag is?

A tanulás is nehezen megy?

Szerintem szellemileg is gyúrjál és fizikailag és ez így együttesen csak a hasznodra válhat.

Egyadűl lustább az ember próbálj meg társat keresni hozzá.

Mihez lenne kedved,mihez érzel magadban affinitást?

Amúgy javaslok egy kutyát nekem bevált. Eleinte elkezdtem egy kutyafuttatóra járni és annyi mindenkivel megismerkedtem. Kutyával lehet pasizni,csajozni stb.

Télen volt olyan,hogy hajnalba 5-kor vittem ki sétálni az erdőbe nagy havazás után ,olyan volt mint egy mesefilm. Kékesen csillogott a hó közben a napfelkelte……….

Nem tudom milyen az életviteled,de egy vérvizsgálat jól jöhet, hogy kizárjanak valamilyen kóros vitamin,vagy ásványanyag hiányt. Esetleg alacsony vérnyomás,vashiány stb.

Tudom a pénz sem mindegy ,mert vannak puccos csillagászati áron lévő Fitness termek.

2012. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Főként fizikailag vagyok lusta, az agyam jól működik (szerintem) meg már nem járok suliba. Jelenleg munkát keresek. Futni szeretnék és a fegyencedzést akarom elkezdeni. Kertes házban lakunk és van egy jó nagy kutyánk, de ő elszaladgál itt az udvaron. A net lesz a gond mert sokat ülök a gép előtt. Valahogy muszáj visszább venni a netezésből és elkezdeni az edzést.
2012. máj. 30. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudnék valamit írni, de most lusta vagyok rá...
2012. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vártam már egy ilyen hsz-t :) Ne kapkodd el, csak nyugodtan, majd ha megjön hozzá a kedvek akkor leírod :P
2012. máj. 30. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen az a fránya nettezés!

Valamivel ,vagy valakivel motiválni kéne magad!

Amúgy a kertben lévő kutyákat is elkell vinni sétálni egy nap 1x.

Kezdjél el sétálni kocogni a kutyusoddal.

Kell szocializálódnia na meg neki is kellenek a kutya haverok.

Amúgy meg a munkát illetően,mindegy mi az csak csinálj valamit. Dolgozni sosem szégyen!

Kapd össze magad ne tunyulj. Mitől vagy így elkedvetlenedve?

Az idő rohan. Nem tudom otthon mosnak,főznek takarítanak rád?

2012. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!