Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene ismeret? A többi lent

Zene ismeret? A többi lent

Figyelt kérdés
Én nagyon sokat halgatok Bruno Mars-sot ( egyszerüen imádom) az osztály társaim is bírják és cikiznek érte és egyfolytában a telefonjukról valami one directiont meg rihannát meg mindenféle nyávogós számot amit én utálok. de nagyon sokat nem ismerek fel és olyan bénának érzem magam és ha én mondok valami számot akkor meg elkezdik hogy fúújj te szereted azt a sz*rt? de ha ők teszik be én nem szólok bele nem akarom elrontani a jókedvüket lécci mondjátok el és írjatok nekem olyan számokat amit szeretek! előre is köszönüm :)

2012. máj. 30. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
mármint bírják Bruno Mars-ot de azért mondják hogy hülye rajongó vagyok
2012. máj. 30. 19:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgattass velük egy kis Cryptopsy-t. Lehet, akkor elmegy a kedvük a cinkelődéstől.
2012. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!