Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy nem lehetsz szerelmes egy sztárba, mert nem ismered? Mert ez szerintem nem igaz.

Figyelt kérdés
Simán lehet szerelmesnek lenni egy híres emberbe is. Lehet, hogy nem ismered az igazi énjét, de a külsejébe, a hangjába vagy ha mondjuk színész(nő), akkor a játékábabele lehet szeretni. Én is azt hiszem szerelmes vagyok:), és idegesít, hogy ha ezért leszólnak mert nem hiszik el! Ti is így vagytok ezzel?

2012. máj. 30. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudod, szerintem ha valakinek a külseje bejön, akkor az a 'tetszik' kategória és ha megismerted és még akkor is tetszik, akkor lehet szerelemről beszélni.

Azt gondolom nagyon ostoba emberek lehetnek, akik ezért téged megszólnak, mindazonáltal, amit te érzel úgy vélem mindenképpen csak tetszés, de nem szerelem.

2012. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De már majdnem egy éve tart! Szinte minden nap van a TV-ben, ha nem látom is, folyton, még a suliban is csak rá tudok gondolni! Ráadásul nehezíti a helyzetet hogy magyar! :)és így bennem él a remény hogy nincs minden hiába...csak hát....szar ügy ez...

am lány vagyok:)

2012. máj. 30. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és én is szerelmes vagyok, méghozzá egy színészbe. Nagyon durva, már sok hírességbe 'voltam szerelmes', de nem ennyire. Folyton a filmjeit nézem, képeket nézegetek róla, stb.
2012. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez csalóka, valójában nem szerelem. Amint találsz egy hús-vér szerelmet, abban a percben elfelejted Justin Biebert XXDDD
2012. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy te is 3-as XXDD
2012. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kennedy, én nem JB-ért vagyok oda, hanem egy nála sokkal idősebb SZÍNÉSZÉRT. Mondjuk JB-vel sincs semmi bajom.
2012. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát...:))
2012. máj. 31. 15:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Tavaly én is azt hittem, hogy szerelmes vagyok egy színészbe (ő ráadásul ugyanabban a városban él, amelyben én, és a színházban sokat láttam őt, és látom még most is), de ma már tudom, ez csak fellángolás volt csupán, nem valódi szerelem. Most már van barátom, és megértettem a különbséget. :)
2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:))) előbb utóbb háth én is megtudom:)

most dumáltam ma unokatesómmal, és azt mondta, hogy szerinte minden percét élvezzem ki mert el fog múlni:))

2012. jún. 5. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez az egész életre igaz ;)
2012. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!