Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyünk a 16 éves barátnőm...

Mit vegyünk a 16 éves barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Közösen vennénk neki ajándékot :)

Imádja az animéket, gondoltam újságelőfizetésre, tortára valami képpel..


2009. jún. 30. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

mangát^^, vagy egy pólót vagy bögrét amire rányomjátok a kedvenc szereplőjét...szerintem ilyeneknek örülne;)

17/L (anime fan:)

2009. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedvenc szereplője kb 6000 van.. minden ilyen animeből :D
2009. jún. 30. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

huu nem hiszem h annyi ráférne..:D biztos van nekki egy ami ami a legeslegkedvencebb:P

Ha pl. szereti a Death Note című animét, rányomhatnátok a Halál lista használati utasítását...

Vagy vmelyik opening zenéjének szövegét

Tudsz írni nekem címeket, hogy miket szeret?

2009. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Death Note-t imádja :D mi is ez a halállista?:D én ezekbe nem vagyok otthon :$
2009. jún. 30. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] itt olvashatsz róla bővebben

de leginkább csak ezeket a pontokat szokták emlegetni:

Az ember, kinek nevét e Halállistára felírják, meghal.

A Halállista csak akkor lép működésbe, ha aki ír bele, ismeri az illető személy arcát, amikor a nevét leírja. Az azonos nevűekre tehát hatástalan marad.

Ha az áldozat nevének leírása után 40 másodpercen belül a halál okát is leírják, akkor annak megfelelően fog bekövetkezni.

Ha a halál okát nem határozzák meg, akkor az áldozat egyszerűen szívrohamban fog meghalni.

v A halál okának leírását követően a halál körülményeinek részleteit 6 perc 40 másodpercen belül kell leírni.


Szereti a yaoit-t vagy a doujinshit? Mert akkor tudok küldeni néhány képet, amin L és Light igencsak közel került egymáshoz^^

2009. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elírtam az nem yaoit csak sima Yaoi^^
2009. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg válasszatok neki ebből a boltból valami ajándékot: [link] Nagyon jó cuccok vannak itt a legkülönfélébb animekből, biztos találtok neki valami ideális ajándékot. :)


L/15 (szintén animefan :D)

2009. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Köszönöm a linket!!! Mostmár én is tudom mit veszek barátomnak:D
2009. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!