Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek való már nekem...

Szerintetek való már nekem melltartó? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és már az osztályomban minden lánynak van melltartója. Szerintetek hordhatók melltartót én is ilyen méretekkel? Mell alatti körméret: 71 cm

Mellbőség: 80 cm

Anyukámmal voltunk fehérnemű boltba és én már szerettem volna vetetni melltartót, de azt mondta Anyum, hogy még nem való nekem...Helyette vettünk toppot, amibe van egy kicsi szivacs, hogy azért ne látszódjon át a mellbimbóm. Viszont én jobban érezném magam melltartóba, tesin is mikor átöltözünk takarom, hogy rajtam béna toppok vannak, de ha még pici a méretem egy normális melltartóhoz, akkor várok vele. Ti mit gondoltok? Ilyen méretekkel szerintetek vehetek fel melltartót? Akad rám való?



2012. jún. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A legkisebb méret 70A-s. Lehet hogy az már jó lenne neked. Menj el egy fehérnemű boltba, és próbálj fel egy ilyen méretűt, vagy csak kérd a legkisebb méretet az eladótól.

Egyébként én is 13 évesen kezdtem el melltartót hordani, a toppokat nem szerettem.

2012. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most leszek 13 éves és én is hordok melltartót 70A-at. Mi a Tescoban vettük ott volt 65A-s is de az már rád sztem pici lenne.
2012. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 4. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne hordhatnál? Amúgy nekem semmi bajom a toppal. Kifejezetten szeretem :)

13/L

2012. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igaz, nekem jóval nagyobbak a melleim mint neked az adatok szerint... de é is 13/l vagyok és 12 éves korom óta sportolok. De tesire inkább toppot ajánlanék...! Az gáz, hogy sportoláshoz melltartót hordanak az osztálytársaid és az még gázabb, hogy te is miattuk akarsz ilyet.! De van egy olyan elv is, ha összenyomod ENYHÉN a melleidet, és közé teszel egy tárgyat pl. egy tollat és ottmarad, akkor már lehet melltartót venni ;)

pusz

2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!