Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy normális szívhallgatásn...

Ha egy normális szívhallgatásnál a gyerekorvos leveteti a melltartót (öreg ember) az miii? 15/L

Figyelt kérdés
Anyuék intézkedni akarnak, mert szerintük ez nem normális. Elvileg azért veteti le velünk mert a melltartó elszorítja a vérkeringést -.- Szerintetek ??

2012. febr. 15. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát az orvos aztán láthat már pucéron, jó , sok a pedofil de nem kell mindenkire ráfogni egyből


tapizott a doki? szépeket mondott a cicidről?


ha nem, akkor semmi para, csak ő így vizsgál más meg úgy. Öreg ember, neked, akkor az mennyi, 60éves? 70? gondolom elég nőt és mellet látott már életében.


nekem volt aki levetette, volt aki nem, változó, de egyik sem volt perverz.


30N

2012. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig levetették ilyenkor a melltartót! Nincs ebben semmi perverz! Anyukádékat

kifogják nevetni,ha "intézkednek".

2012. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi gond, az orvosnak nem igazán ritka lárvány egy félmeztelen ember látványa. Abban igaza van az orvosnak, hogy a melltartó zavarhat a vizsgálat közben.


A szüleid meg jobban tennék, ha nem okoskodnának, mert ezzel csak lejáratják magukat ok nélkül.

2012. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bensdorp ***** válasza:
90%

Nem azért veteti le, mert elszorítja a vérkeringést, hanem mert lehetetlen normálisan és felelősségteljesen meghallgatni a szívet, ha rajtad van a melltartó, két okból: egyrészt pont eltakar egy-két fontos hallgatózási pontot, másrészt plusz zörejeket kelt a fonendoszkópban. Egy orvos egyébként (nem meglepő módon) tökéletesen másként tekint az emberi testre, mint egy laikus, ráadásul már orvostanhallgatóként látnak annyi meztelen testet, hogy csak a munkát és a feladatot látják ilyenkor. Ennyi idősen, gondolom, már voltál nőgyógyásznál is (vagy hamarosan mész), az ugyanilyen, ott mégsem háborog senki. Amit írtam, elmondhatod a szüleidnek is.

Üdv: egy orvostanhallgató

2012. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!