Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám beszerezni a szerb...

Gore2 kérdése:

Hol tudnám beszerezni a szerb film teljesen vágatlan rendezői változatát? Legalább 6 féle kiadást találtam a neten.

Figyelt kérdés
Láttam avágott,és a vágatlant is. 98perc a másik 102perc,de nincs több jelenet,csak maga a film hosszabb.Állitólag 106 perces a teljes film.Amiket én láttam,abba nincs benne az 4 perc,ami tul brutálisnak mondanak.De igy is sokkoló film.

2012. jún. 3. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd fel e kérdést szerbül a googleban, biztosan a szerbek között si felmerült már e kérdés...
2012. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom 104 perces a vagatlan egy szerbiai ;)
2012. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utanakerdeztem a szerb rajongok kozt azt mondjak nincs 106 perces ok sem tudnak rola es interneten sem lattam szoval 104 perc a vagatlan elmeletileg.
2012. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha megis lenne es tevednek akkor elnezest es szolj hogy honnan szerezhetnem meg en is :D
2012. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!