Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszítettetek már el igaz...

Veszítettetek már el igaz barátokat/barátnőket? Hogyan léptetek túl rajta? Egyáltalán túl lehet?

Figyelt kérdés

Most nem a tizenévesek barátságáról beszélek, hanem olyanokról, akiket 3 éves korod óta ismertél, vagy gimiben alakult ki a brigád...nekem 5 barátnőből most egyetlen egy marad meg, akivel imádjuk egymást, de lehet kap egy álláslehetőséget egy másik városban és megértem, ha ez miatt elköltözik...

Ugyan vannak más barátnőim, de ezek még annyira "frissek", hogy még annyira nem bízom bennük...megszoktam, hogy korábban egy bandában voltunk, most meg össze vissza vannak ismerőseim...így persze valaki részéről mindig sértődés van.


Egyébként hogyan lehet túllépni egy rosszul végződött barátságon? Mert az szép és jó, hogy szerelmi bánatra 120 féle tippet adnak, de erre mi a megoldás? Az, hogy alig merek elmenni az utcán, nehogy összefussak velük? PEdig nem az én hibámból történtek így a dolgok, mégis én érzem magam rosszul...


Szerintem igaz barátot nehezebb találni, mint pl. egy jó pasit...mert ahhoz is a barátaid kellenek, hogy elmenjetek olyan helyre, ahol bepasizhatsz. Szóval ez egy ördögi kör...


Az a baj, hogy a barátim elvesztési megkeseríti a mindennapjaimat...nem tudok semmit élvezni és negatívan tekintek a jövőre is.


23L



2012. jún. 5. 13:39
 1/5 anonim válasza:
Idowel tul leszel rajta, altalaban az a barati kor mely a kozepsuliban keletkezik idowel szetesik, mindenkit mas fele wezet az utja.... aztan mar a kapcsolatotok is megwaltozik, wegul arra leszel majd figyelmes h hiaba wartad az uj pillanatot h talalkozzatok, 1xuen nem lesz tematok... s ugyanigy lesz mindenkiwel akiwel nagy a tawolsag koztetek... bar a baratsag mint baratsag meg marad, de mar nem lesz ugyanaz... hidd el sajat tapasztalatbol beszelek... en 120kmrel wagyok a legjobb baratnomtol... lenyegeben ismerkedned kell uj baratokkal, probalnod ujakat toborozni, megmarad a regi is, de a kapcsolatotok nem lesz mar oian mint regen... eleinte biztos h szar lesz,de ne aggodj, idowel elmulik az erzes, megwaltoznak a dolgok, es jobb lesz... nekem kb 8honap kellett h belenyugodjak.... ugyh ne aggodj, elmulik a dolog... bar ha ugy erzed h meg beszelni szeretnel a dologrol, jelentkezz nyugodtan, sziwessen segitek.... :)
2012. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm már egy ideje külföldön van, mi interneten tartjuk a kapcsolatot, persze hiányzik a személyes találkozás élménye. A fontos mindkettőtöknek a kapcsolat akkor nem hanyagoljátok el a kapcsolatotokat. ^^


És az idő begyógyítja a sebeket annyira, hogy ne fájjon. :)

Engem elárult egy "jó barátnőm", így bizalmatlanabb lettem , ráadásul ez is itt lakik a szomszédban, persze eddig még nem futottunk össze (szerencséjére) bennem van a tüske.


Én azt tudom javasolni, hogy tartsd azzal a kapcsolatot, akit érdemesnek tartasz rá, és próbálj nyitott maradni. :)

2012. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem hiszek fiú és lány barátságban..mert valamilyen szinten igenis testileg vonzodol "tudatalatt" az álitolagos "igaz" barátodhoz..csak ezt a tudatod nem fogja soha beismerni,inkább jönnek a téveszmék..Mert gondolj már bele,ha annak az "igaz" barátodnak lessz valakije,onnantól lazulni fog a kötelék köztetek,ez tuti,mivel nem is várhatod el tölle hogy fontosabb legyél a szerelménél..és akkor már v mi nem stimmel érzed hogy v mi meggyengült köztettek..hidd el igy van..
2012. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a fiú-lány barátságról írt.
2012. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfájóbb dolog a barátod elvesztése.

Tudom, saját tapasztalat. Sosem fogom túltenni magam rajta, pedig már három éve, hogy nem beszéltünk. Mert sajnos ez a három semmi ahhoz az ezerhez, amikor egymás életének részesei voltunk.

2012. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!