Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajproblémám van. A hajamat...

Orsikacica kérdése:

Hajproblémám van. A hajamat nem tudom, hogy befessem-e nyáron, elég érdekes színe van most. Felül szőkésbarna majd egyre sötétedik lefelé míg eléri a sötétbarnás-vöröses árnyalatot. Most raktam rá kamillateát, remélem a nap is szívja, szerintetek?

Figyelt kérdés

#Hajproblem
2012. jún. 7. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a zöld nagyonjó lenne,hisz most az egyik legdivatosabb szin a zöld.Mivel mesterfodrász vagyok Budapesten,igyhát tudom.Pl. Kelet-Erdélyben rengetegen járnak zöld árnyalatú hajjal,hisz kiemeli őket. :)
2012. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A haj színedet kiszőkíti a nap is, de ha medencés strandra jársz a klóros víz is kifakíthatja (de a klór nagyon rossz a hajnak, töredezni kezd tőle és nehezen fésülhetővé válik.)

Ha be szeretnéd festeni a hajad, szerintem valakit kérdezz meg, hogy szerinte melyik szín állna neked jól, vagy menj el fodrászhoz.

2012. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!