Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futottatok már meztelenül?...

Futottatok már meztelenül? Vagy tervezitek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem hogy volt-e már valaki aki kiment így futni valami eldugott helyre és meztelenül futott mert olyan melege volt vagy csak simán így érezte jól magát.

Én már csináltam ilyet pár hete a faluhatárba jó érzés volt kicsit meztelenkedni illetve így futni csak a sötétben kereshettem a ruháimat utána.

Csak kíváncsiságból kérdem kort és nemet is írjatok légyszi

18/L



2012. jún. 8. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem. soha meg sem fordult a fejemben :-) Viszont meztelenül fürdőzni szoktunk, régen még haverokkal is. Érdekes, hogy más esetben sosem vetkőztem volna le előttük, de akkor annyira természetesnek tűnt.
2012. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Álmomba már igen, meztelenkedtem. Este sötétbe már a Balatonba is bementünk csupaszon fürödni, sőt egyuttal a párommal mást is csináltunk. Romantikus volt!
2012. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Mivel belvárosban lakok ez elég meredek dolog lenne :D de am sem jutott még eszembe ilyesmi.Merész csaj vagy :D 19F
2012. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Eddig még csak meztelen fürdés volt többször is. Az jó érzés volt. Futásra még nem gondoltam, de a meztelen motorozást egyszer kipróbálom:D
2012. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Igen még tavaly nyáron egyszer éjszaka hajnali 3 körül jöttem haza egy buliból, igaz nem voltam már annyira részeg de gyalogolnom kellett a két város között, így kimentem a mező közepére majd levettem a ruhámat mert melegem volt. Aztán bugyi meg melltartó volt csak rajtam. Én meg kíváncsiságból azt is levettem belegyömöszöltem a táskába majd hazafelé elkezdtem sprintelni hogy legalább hamar hazaérjek :D Jó érzés volt mert nem izzadtam tele magam és nem fáztam meg melegem sem volt, pedig akkor éjjel sem volt valami hideg.

Tervezek még egy ilyet már régóta hogy fogom magam kimegyek egy elhagyatott helyre levetkőzök és nekiállok úgy futni egy jót:D Én is ilyen bevállalós vagyok már voltam nudista strandokon is barátokkal :D Ez van. 22/N

2012. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik faluban is élsz? :P Én eddig max a házunk udvarán meztelenkedtem. 30F
2012. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kerékpározni, meg gombászni szoktam nyáron meztelenül a párommal, szerintem is kellemes jó érzés meztelenkedni.
2012. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer néhány osztálytársammal buliztunk, ilyen csajos buli volt, és fogadásból ki kellett mennünk az utcára meztelenül és elfutni az utca egyik végétől a másik végébe persze teljesen meztelenül. Aki nem vállalta annak büntetés volt amire már nem emlékszem, de mindenki vállalta még én is, csak majdnem lebuktunk mert pont jött egy autó befelé de eltudtam bújni így nem vettek észre :D Ez volt az első és utolsó alkalom. Alapból sem szeretek meztelenkedni :D
2012. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nudista strandon már voltam, de éjszaka még nem futkároztam meztelenül. Éjszakai fürdőzés már volt a Balatonban, mivel nem volt nálunk fürdőruha.

A határban futni klassz lehet ruha nélkül éjszaka, majd kipróbálom - bár egyedül unalmasabb mint társaságban :-)


36/F

2012. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy erdei sétát még el tudnék képzelni, szaladgálni nem szeretek.

F

2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!