Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon feszült vagyok, hogy...

Nagyon feszült vagyok, hogy nyugodjak meg? SOS!

Figyelt kérdés
Kifognak utálni az osztályból, mert miattam fog hétfőn kapni egy népszerű fiú rossz jegyet. Most tanulnom kéne, mert holnap TZ, de így nem tudok.
2012. jún. 9. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert mit csináltál? Úgy lhet, h könnyebb lenne a segítségadás.
2012. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megkért a tanár, hogy szóljak a srácnak, hogy írjon meg egy fogalmazást és akkor megkapja az 5-öst év végén, de elfelejtettem.
2012. jún. 9. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha holnapra megírja? Beszélj a tanárral, h a te hibád, és fogadja el a srác dogáját. Te meg szépen bocsánatot kérsz a sráctól is, h elfelejtetted, és írja meg !
2012. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valaki az osztályból csak tudja a telefonszámát?(pláne, hogy népszerű). Így tudsz szólni neki.
2012. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Facebook-on jelöld be, és írj neki üzenetet.
2012. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor valahogy megkérek valakit, hogy hívja fel, fú de ciki lesz :( Keddre egyébként nem jó, szigorúan hétfőre le kell adnia, mert már lezárnak minket.
2012. jún. 9. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
NE!!! ő hívja fel, mert lehet elfelejti. Kérd el a számát, hogy beszélni akarsz vele, és TE ad át az üzenetet! :)
2012. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már szóltam barátnőmnek azt mondta majd elintézi. Hameg nem, én mondom a tanárnak és a srácnak, hogy ez már a bnőm dolga volt, én megtettem mindent.
2012. jún. 10. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy bnődre kend! Ez nem lenne vele szemben fair dolog!
2012. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, megoldotta :D
2012. jún. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!