Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit kértek/kaptok ballagásra?

Ti mit kértek/kaptok ballagásra?

Figyelt kérdés
Én 1 hét múlva ballagok általánosból, de a szüleim nem tudják, hogy mit vegyenek, ezért pénzt fognak adni, amit értelmetlen dolgokra fogok költeni. A tesóm ékszereket, rock bandás pólókat meg pénzt kapott, amiből szintén rock cuccokat vett, de nekem teljesen más az érdeklődési köröm, én inkább az állatokat szeretem, meg szeretnék egy netbookot de azt nem kaphatok, mert drága. Szerintetek? Vagy ha pénzt kapok abból mit vegyek?
2012. jún. 10. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mid van és mire lenne szükséged pl én telót fogok venni ha kapok pénzt ballagásra terveim szerint egy alcatel-t vagy redbull-t azért e 2 közül mert a többi márka csak reklámból és a minőségtelenségből él.

Nem tudom szerintem vegyél egy tablet-et myaudio s7 et.

2012. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tablet jó ötlet, de nem tudom hogy ez mennyibe kerül, olcsót szeretnék de jót.
2012. jún. 10. 11:51
 3/5 anonim válasza:
én pénzt kértem attól aki kérdezte hogy mit kérek mert laptopra gyűjtök
2012. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopot nem érdemes venni mivel integrált a vidikártyájuk és kevesebbet tudnak mint egy asztali gép.De te tudod...
2012. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

--Bocsi az offért--


Nem teljesen igaz amit mondtál, nekem is laptopom van és a videó kártyája nem integrált! :)

2012. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!