Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a csalás...

Miért nem működik a csalás kód a SPORE -ban?

Figyelt kérdés
Lenyomom a Shiftet, a C-t és a CTRL-t, villan egyet (fotóz), de ezen kívül nem csinál semmit. Civilizációs fázisban vagyok, nagyon kellene a segítség, mert ugye el kellene foglalnom az összes várost, de egyet sem tudok, mivel 2 percenként támadnak.

2012. jún. 11. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nyomd meg "Ctrl+Shift+C"pontosan ebben a sorrendben.Alul behoz egy ablakot.Beirod oda hogy "help" ami kihozza az összes kódot.Amelyiket akarod beirod és kész.

Ha nem működik a kód amit beirtál, az lehet azért mert vannak olyan kódok amik csak bizonyos fázisban működnek.

2012. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A civilizációs fázisban az alábbi 2 kódnak kell működnie:

moremoney

unlockSuperWeapons

2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átmentem Sims2 -re, de ugyanez a probléma! hiába nyomom ezt a 3 billentyűt, semmi!
2012. jún. 20. 15:15
 4/6 anonim válasza:
A 3 billentyűt egyszerre kell lenyomni. Ha nem működik, akk az azért van mert hackshield van a gépeden, vagy vmi olyasmi, ami megakadályozza a csalás használatát.
2012. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyszerre nyomd le! nyomd le sorban , és közben ne engedd el
2013. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem behoz mindnet, de nekem se megy

beirom ugy a hogy van meg mindenyhog kis/nagy bentűvel, de sehogyse megy..:( ez ,miért van?

2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!