Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel díszítsem a szobám?

Mivel díszítsem a szobám?

Figyelt kérdés
Na. 12 éves lány vagyok. Van külön szobám és be is van rendezve csak a falak olyan üresek és nem engedik hogy beposzterezzem vagy fessek rá, mert szüleim szerint tönkre teszem a falat. Narancssárga a falak színe és barna szekrénysor teríti be a szobám jobb oldalát. Bal oldalon egy elég nagy sarokülő van és alig marad hely az íróasztalom és az ágy széle között. Az ágy és a szekrény között egy szőnyeg van. Mégsem érzem az enyémnek a szobát. Szeretem a rendezettséget. Mindennek meg van a helye. Számomra nagyon üres. Nem költhetek rá nagyon sokat, ezért örülnék olyan ötleteknek melyek kevésbé költségesek és mégis praktikusak. Az ablakom egyébként az ajtóval szembe van és alatta egy radiátor. Mivel tehetném otthonossá a szobámat?

2012. jún. 11. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már!!!!
2012. jún. 13. 19:24
 2/3 A kérdező kommentje:
S.O.S.
2012. jún. 16. 21:12
 3/3 anonim válasza:
Szia !Először is volt az írásodban ,hogy "Az ablakom egyébként az ajtóval szembe van és alatta egy radiátor." nekem is így van! Egyébként én nagyon szeretem a szobám rózsaszín,otthonos,szép ,mindenek meg van a helye én ki dobtam a legkisebb tárgyakat amik nem rózsaszínek ilyenek(de van egy két más színű tárgy is !Most szeretném hogy te is otthonosnak,szépnek érezd a szobád na kezdjük is bele 1.Takaríts ki mindenhol! 2. Szerintem a szőnyeget az ágy elé lehetne rakni! 3.Manapság nagyon sok oldalon láttam hogy ki írják hogy lehet venni kifejezetten fali matricákat nézz utána!Ha ezt nem engedik a szüleid ,látogass be erre a két oldalra : [link] , [link]
2012. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!