Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel díszítsem a szobám hogy...

Mivel díszítsem a szobám hogy ne legyen csupasz? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van rengeteg plüssöm, gyakorlatilag a szekrényekben, a földön, a szekrény tetején, a polcokon, a falon, mindenütt tele vagyok velük.

Ezek mind régi plüssök van köztük olyan ami még mikor kicsi voltam akkor kaptam.

Már nagyon besokkaltam és ki akarom pucolni az egész szobámat plüss mentessé tenni, csak néhányat hagyni, viszont akkor nagyon csupasz lenne a szobám.

Milyen díszeket tudnék kirakni, ami feldobja a szobám?


2010. nov. 5. 08:41
 1/4 anonim válasza:
Vannak nagyon jó falmatricák, nemrég láttam talán Kika szórólapon. Nagyon tetszenek, nekem jövőre lesz esedékes a szobám felújítása, lehet kipróbálok valami ilyesmit, hogy ne legyen csupasz a falam.
2010. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is régebben ez volt a problémám, de olyat csináltam hogy vettem ilyen tök jól fogó filceket és vágtam ki szép virág formákat és ráraktam a falra és körberajzoltam :)

Nagyon tuti lett :)

13/L

2010. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a falat akarod dekorálni, amiért a polcokat kiüríted... xD

Virág, váza, plüssvirág, tálkák, mécsesek, a nyaraláskor összeszedett kövek és kagylók, csigák, egy tálkában

könyvek :D

biztos kaptál már barátoktól rokonoktól te is kismillió értelmetlen csecsebecsét :D

veszel pár képkeretet (ha csóró vagy, ajánlom a karton kereteket, fillérekbe kerül, és úgy dekorálod, ahogy akarod, ha nincs kézügyességed, csak kifested egy színre) és beleteszed a barátaid, családod, kedvenc sztárjaid képét

gondolom egy piásüveggyűjteményhez még fiatal vagy :D

kerámiatálak, edénykék, amikbe mindenfélét lehet tenni

ékszertartók.

falra már kaptál csomó ötletet :D Amúgy simán tehetsz ide is képeket, vehetsz egy faliújságot, szerintem rendezettebb, ha erre teszed ki a posztereket, satöbbieket, és valszeg a szüleid is jobban értékelik, hogy nem teszed tönkre a falat

padlóra nagyobb virág. Vagy lehet kapni padlóvázákat, abba pedig göcsörtös ágakat, esetleg olyan csavart bambusz jól néz ki

Ha nem hideg a padló, akkor tehetsz párnákat, amolyan kis kuckót ki lehet alakítani, én szeretem az ilyet, olvasgatni, gépezni, stb. :D

Ja meg szőnyeg. Valami vidám, színes darabot!

Igyekeztem olcsóbb ötleteket is írni, de azért a semmiből nem lehet teremteni, pár ezret tuti rá kell szánni. De mindjárt itt a karácsony pl. :D

Ja üres részekre tehetsz fogast, ha nem vagy teljesen rendmániás, arra kalapot, kabátot, köntöst, meg bármit akaszthatsz, nagybátyámnál pl ugrálókötelek voltak rajta, isten tudja, miért. XD

Esetleg valami állólámpa :D

2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

[link]

Én ilyen posztereket szoktam magamnak készíteni:) Nagyon egyszerű: letöltesz netről képeket amik neked tetszenek, aztán painttel összevágod őket majd kinyomtatod. Gyönyörű tud lenni, és ha művészlélek vagy rengeteg ihletet ad:)

Szintén 14/L

2010. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!