Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ha vállaltatok már...

VCFGDCH kérdése:

Hogy ha vállaltatok már diákmunkát akkor ott hogyan bántak veletek? Milyen volta társaság? Utána is tartottátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

5 évig nyomtam. Hogy bántak? A munkáltatók? Vannak jó helyek és rossz helyek, hihetetlen suttyó f*szcibálók és korrekt emberek.

Társaság: sok féle ember van, hol kijönnek egymással, hol nem. Eleinte zavart, hogy nem alakul ki semmi, később már természetesnek vettem hogy 8 óra meló után, ugyanazzal a buszon hazafelé 10 méterre ülünk le egymástól, és még csak nem is köszönünk a leszálláskor.

Az öt év alatt ha jól számolom senkivel se jutottam addig se, hogy megismerjen az utcán, de gondolom fordítva is így van.

A pénzre mennek az emberek, ha vannak is társaságok vagy korábbról ismerik egymást (munkán kívül), vagy felszínes beszélgetések az idő elütésére.

Hihetetlenül érdekes arcokkal lehet találkozni amúgy, több energiát kellett volna fordítani a megismerésükre, de nem volt erőm a meló mellett, és elég nehéz kapcsolatot teremteni sokakkal.

2012. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én eddig olyan helyeken voltam, ahova rokon gyerekeket vettek fel és külsősöket. Alapigazság, hogy a diákmunkást mindenhol baleknak nézték, boltban is, gyárban is, irodán is, a csókosokkal meg nagyban kivételeztek. Tudom, mert mindkettō voltam. Vannak helyek, ahol megadták nekik a kellő udvariasságot, valahol úgy kezelték, mint egy hülyét
2020. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!