Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmet szeretnék készíteni a...

Filmet szeretnék készíteni a barátaimmal.12 éves vagyok. Szóval nem kell nagyra gondolni. Mien tipusú film legyen? És hogy mien programmal tudnám szerkeszteni ha esetleg HORROR vagy egyéb akkor mien progival tudnám a szörnyeket odavetíteni?

Figyelt kérdés

Filmet szeretnék készíteni a barátaimmal.

12 éves vagyok szóval nem kell nagyra gondolni.

Azt kérdezném hogy mien tipusú film legyen..

És hogy mien programmal tudnám szerkeszteni ha esetleg HORROR vagy egyéb akkor mien progival tudnám a szörnyeket odavetíteni?

Nincs zsebpénzem szóval költekezni nemtudok.



2012. jún. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik azért :D Valamilyen szinten ehhez érteni kell a programokhoz, és 12 évesen biztosan nincs meg ez a tapasztalat neked.
2012. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem menne. Nem ilyen hűde nagy filmre gondoltam hanem csak szórakozsából...:DD akk tudsz progit vagy valamit?
2012. jún. 12. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

adobe after effects énis 12 vok egész jó progi, ha nézel hozzá videókat akk belejössz,

én inkább photoshoppos képregényt készítek de te tudod :D

2012. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi megpróbálom..
2012. jún. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!