Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töltőgáz tényleg okozhat halált?

Töltőgáz tényleg okozhat halált?

Figyelt kérdés
Egy kétszer kipróbáltam. Azt olvastam, hogy a nagy mennyiség halált is okozhat. Eléggé beparáztam ettől. Igaz ez,
2012. jún. 12. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szívod? Igen.


De ami még rosszabb, hogy olyan vegetatív állapotba kerülsz, aminél nem halsz meg, de az életed további részében ágyhoz kötve és folyamatos ellátásra szorulva leszel.

Arról nem beszélve hogy a családot is kikészíti az ilyen dolog, mert a saját hülyeségeddel másokat is belehúzol a "problémádba".

2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, tavalyelőtt is egy tizenéves így halt meg a Millenárison. Mi a fenéért kell neked ilyenekkel szórakozni? Nincs jobb ötleted?
2012. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem szívom.. Csak mondom, hogy egy kétszer kipróbáltam. Ha nem lenne annyira ártalmas, még csinálnám is, de félek..
2012. jún. 12. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Örülj h eddig nem lett semmi bajod, 1 alkalom is hazavághat akár.
2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, de még ma is sokan rábukkanhatnak. Nagyon remélem, hogy az előző pár hozzászóló csak el akart rettenteni és nem ilyen ostoba.

Semmi bajod nem lesz ha keveset használsz, tényleg elvonja az agyadtól az oxigént néhány másodpercre, és tényleg lehet veszélyes is ( kicsiben is, DE FŐLEG HA NAGYBAN TOLOD ) és okosabb sem leszel tőle! De ezek már ilyeneket írnak, hogy (nem idézembe ) de konrkétan arra utalt, hogy majd lebénulsz tőle, meg annak aki annyit ír, hogy örülj, hogy nem haltál bele az vagy el akar rettenteni, vagy rettentően ostoba! 🤤🤤🤤🤤💀

Ettől függetlenül nem ajánlom, hogy szívj ilyesmiket.

2023. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!