Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen károsodást okozhat a...

Milyen károsodást okozhat a "öngyújtó-töltőgáz" szívása 4-5 év után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4-5 évvel ezelőtt (12 évesen) haverok szívták az öngyújtó töltőgázt, mert bódító hatású. Akkoriban jóban voltam velük (iskolatársak voltak) és "megkínáltak" vele én pedig kipróbáltam. :S


Később nagyon megtetszett és több palackkal is elszívtunk a haverokkal (8-10 db-ot).


Azóta szerencsére nem tapasztaltam különös problémákat, de nemrég találtam cikket róla a káros hatásairól.


Ti véleményetek szerint, milyen változások történhettek a szervezetemben akkoriban a szívása miatt? És történhet-e emiatt később probléma?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 21. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
idiota
2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van! Ha tehetném szólnék annak a 12éves gyereknek :S
2011. szept. 21. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyírta kifele az agysejtjeidet. Lehet,hogy most még elég ami maradt, de ahogy öregszel lehet,hogy már nem lesz elég.
2011. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszer szívsz többet belőle és búcsút mondhatsz. nem tudom amúgy, h milyen károsodást okozhat/ott, de egy biztos... tönkretesz.
2011. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel leálltál és még élsz, radikálisan nem okozott problémát, de az agysejtek hiánya valóban problémás lehet még.

A szervekben is lerakódhatott valamennyi, de talán nem okoz semmi kórosabb elváltozást.

2011. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az rengeteg. :( Valószínűleg később problémát okozhat. Orvos még most! Teljes kivizsgálás.
2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mentáls zavarokaat okoz mjad későbbme mivel a gáz rengeteg agysejtet megöl! és az hogy lerakódik a szervezetedben ez baromság mert a gát amikor szívod belejut a véráramlásba és 5 perc alatt távozik a szervwezetedből azért mulik el olyan hamar a gáz hatása ! énis szívtam nem ygszer de abbahyagtam mert eléggé káros és barátom is meghalt miatta!
2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!