Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen károsodást okozhat az...

Milyen károsodást okozhat az "öngyújtó-töltőgáz" szívása 4-5 év után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4-5 évvel ezelőtt (12 évesen) haverok szívták az öngyújtó töltőgázt, mert bódító hatású. Akkoriban jóban voltam velük (iskolatársak voltak) és "megkínáltak" vele én pedig kipróbáltam. :S


Később nagyon megtetszett és több palackkal is elszívtunk a haverokkal (8-10 db-ot).


Azóta szerencsére nem tapasztaltam különös problémákat, de nemrég találtam cikket róla a káros hatásairól.


Ti véleményetek szerint, milyen változások történhettek a szervezetemben akkoriban a szívása miatt? És történhet-e emiatt később probléma?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 27. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
agyhalál
2011. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Nem kell félni, nektek már semmi problémát nem okozhat, hiszen ahhoz, hogy agykárosodást okozzon, mindenképpen kell agy is.
2011. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
71%
az utolsó hozzászólónak adom a pontot :D
2011. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha tehetném szólnék annak a 12 éves gyereknek :SS
2011. szept. 27. 19:55
 5/14 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg. 4-5 évvel ezelőtt szívtam kb. 6 hónapig, azalatt az idő alatt szívtam el a palackokat :S

Kérlek benneteket írjatok erről valamit, nagyon izgulok! :S

2011. szept. 27. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Lefagy a tüdőd. És ez nem vicc... Hallottam olyan gyerekről aki szívta ezt a sz*rt és lefagyott a tüdeje és meghalt.
2011. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De én már 4-5 éve nem szívok semmit se! Akkor már nincs mitől lefagyjon...

Agyam remélem nem károsult

Még milyen veszélyei lehetnek így utólag?

2011. szept. 28. 18:41
 8/14 anonim válasza:
szívritmus zavar
2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :S És még?
2011. szept. 30. 15:03
 10/14 sine.lacrimna ***** válasza:

4-5-év alatt kiürült a szervezetedből.

Amikor szívtad akkor volt veszélyben az életed nem is kicsit.(szívmegállás=halál)

Nagyon nagy butaság volt részedről.

Szerintem haverok unszolása miatt ne csinálj többet semmit.

Ha nem értik meg , nem igazi haverok.

2011. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!