Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik de...

Van egy srác aki tetszik de nem merem neki megmondani mert félek hogy nem tetszek neki és akkor többieknek elmondaná és az elég rossz lenne :/ Fiúk, lányok. Mit tehetnék hogy megtetszek neki vagy hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat. Barátkozzatok össze. És valahogy sződd bele a beszélgetésbe, hogy nagyon birod. Én így jöttem össze a barátommal, és már két éve együtt vagyunk:)
2012. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a suliban ugye álltalában vannak a menők és a nem menők és én nem menő vok ő meg menő és ha elkezdek vele beszélgetni akkor már rögtön piszkálnak is,levélen is gondolkoztam de azt meg megmutatná a barátainak és akkor nekem annyi lenne :(
2012. jún. 12. 21:20
 3/3 anonim válasza:
hát én is igy vagyok de a fiú tudja már es azt mondta hogy ő is igy érez irántam..mond meg neki! légy bátor ;)
2013. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!