Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a középkorú férfiak...

Miért csak a középkorú férfiak néznek meg szinte, én miért ennyien?

Figyelt kérdés
Egy átlagosan szép, telt, de 2kgnál semmiképp sem több felesleggel rendelkező, ,,babaarcú'', telt szájú, szőke hajú, kék szemű lány vagyok. Az öltözködésem igényes, de nem figyelemfelkeltő(és k*rvás sem). Tehát ki van zárva, hogy azért néznének meg, mert annyira polgárpukkasztóan nézek ki... Nem hinném, hogy buta fejem van, ugyanis mindenki szerint intelligencia sugárzik rólam. Maximum pár évvel nézek ki idősebbnek, de csak 20 alattinak. És nincsen semmiféle testi hibám, tehát ez is kizárt. De mégis, minden második középkorú férfi megnéz, és sokan feltűnően megbámulnak. Volt már, hogy egy megbámult, elment mellettem, aztán mögöttem megállt, és percekig bámult, aztán megint elment mögöttem, és még akkor is engem bámult(ezt üvegből láttam). A korombeli fiúk, vagy a 20 körüliek észre sem vesznek hozzájuk képest...(mások szerint ők is, és sok fiúnak tetszettem már, de az utcán én észre sem veszem, hogy rám néznének, bezzeg amikor a nagyon vékony barátnőmmel vagyok, mindenki minket néz, pedig sok fiú szerint már túl vékony) Igazából ez az, aminek nem annyira örülök, és azt nem értem, hogy a középkorúak meg miért nézegetnek ennyire... 16/L

2012. jún. 15. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, megnéznek a fiatalabbak is, csak ők még próbálnak észrevétlenül lecsekkolni!

A középkorúak már kevésbé titkolják, ha valami tetszik nekik!

2012. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:
Így látatlanul egyetértek az #1 hozzászólóval.
2012. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!