Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a korombeli fiúk nem vesznek észre, nem flörtölnek velem, pedig a középkorú férfiak meg lógatják a nyelvüket utánam?! Én úgy vágynék arra, hogy szeressen engem egy fiú.

Figyelt kérdés

Korombeli fiúk kérlek vegyetek észre!!!!! :/ :)

17/L


2011. máj. 20. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
esetleg túl komoly vagy! ami nem baj, csak a te korosztályodban a fiúknak ez taszító. egyel feljebb viszont már örülnek neki, itt nem a középkorú férfiakra gondolok, hanem 2-3-4-5 évvel nálad idősebb srácokra.
2011. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mert ők legalább 3-4 évvel le vannak maradva egy csajhoz képest :D (PERSZE VANNAK KIVÉTELEK)...és hát 13-14 évesen még nem néznek a fiúk csajok után... :) az egykorú fiúk úgysem fogják teljesíteni az elvárásaidat, nagyobbak után kell nézni...max 2o-22:) nem tovább, mert utána kihasználás van a pasik részéről :):P és, sajnos igazam van.

szeretettel, G.

2011. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Erre a kérdésre én is várom a válaszokat! Én is ugyanígy vagyok ezzel. De ilyenkor engem anyukám mindig azzal vigasztal, hogy aki nem vesz észre, az buta és vak. Mondjuk én amúgy is az idősebb pasikat kedvelem, de azért jól esne, ha egy két velem egy idős fiú is flörtölne velem.
2011. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik középkorú férfinak nem csorog a nyála egy tinilány után? Egy tizenéves fiúnak viszont nem elég a korod.
2011. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ugyanez van. Már megszoktam.
2011. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon is észreveszlek. Én konkrétan olyan srác vagyok aki nem nyomul a lányokra, nekik kell rám.
2011. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mostanában azt veszem észre minden 17-25 év közötti férfi az ilyen 14 éves pics.ra bukik hogy miért azt nem tom-.-"én pl. 15 éves fiú vagyok és 1 olyan korombeli lány nincs a suliban aki minimum 1 szer nem lett volna idősebb férfival..nem azt mondom 1 év vagy 2 de láttam má olyat is hogy 16/l 21/f-el és sajna nagyon kevés az olyan lány aki a kortársaival lenne együtt...
2011. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy középkorú férfi örül neki, ha egy friss husi tinilány szóba áll vele :P Úgy látszik a korodbeliek meg találnak jobbat :P Sajna ez szokott a hátterében állni.

18/F

2011. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok csúnya, csak nem vagyok az a ribi típus... :/
2011. máj. 22. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:

*néz* áhh ott vagy :D örülsz ?:P


am azért mert a közép korú pasik mindenre ugranak aminek hüvelye van [mintha a tini kanok nem ugranának ..]


19F

2011. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!