Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy barátkozhatnék?

Hogy barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

14/l VAGYOK


nincsenek barátaim,de még olyan se akivel legalább néha össze tudnék futni,egy kicsit beszélgetni,hülyülni...

neten nekem valahogy nem megy az ismerkedés,személyesen sokkal jobban tudok...

de én egyedül vagyok és a körülöttem lévő emberek meg csapatokban...

hogyan barátkozhatnék bárkivel is össze?


Elöre is köszi


2009. júl. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes,pedig a veled egykorúak azt mondják,hogy neten könnyebb ismerkedni.

Gondlom még suliba jársz,neked még ez jó terep az ismerkedésre.Használd ki,mert aztán később még nehezebb lesz.


23/L

2009. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet h később nehezebb lesz!

épp most nehezebb, benne vagy egy közegben, ami már elkönyvetl így vagy úgy... mkinek meg van a maga helye, maga klikkje, társasága... és mivel nem tartozol egyikhez sem, helyed sincs bennük. persze bekerülhetsz, dee az nehéz szerintem ráadásul nem biztos h megéri... de ez már egy másik téma.

szóval később egyetemen, munkahelyen, a nagy világban könnyebb lesz!

de most neked tanács kell, hát szerintem ahol többen bexélgetnek oda mehetsz te is és bekapcsolódhatsz... egy-egy szóval, mondattal...

ha valaki egyedül tengődik menj oda nyugodtan hozzá beszélgetni, kérdezd meg baj van-e v vmi... ha zavarsz úgy is érzed és otthagyhatod... de ki tudja talán örömmel fogadja a közeledésed.

szerintem ez a titka, légy beszédesebb az iskolában.

deee ami még nagyon jó barátok szerzésére: tanfolyamok, nyelviskolák. esetleg járj sportolni úszni, iratkozz be tenniszezni, táncolni! én táncolok és rendgeteg barátot szereztem az egyesületben!

ezeket tudnám tanácsolni :) sok sikert!

2009. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Igaza van a 2. válaszolónak,a munkahely is jó terep az ismerkedésre.

2009. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is 14/L vagyok..

Sztem inkább a humorra menj rá olvass sok beszólást, viccet stb.. és ha alkalom adódik mond el őket :))

De hogy hogy nem tudsz neten ismerkedni? Mi nem megy benne?

Am írhatsz privit ha akarsz, megírhatnád az msned ha akarod :P

2009. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!