Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben mi mindent csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
Nem csak nagy dolgokra, hanem apróságokra is gondolok. Én például nem abba a középsuliba jelentkeznék, ahova jártam, érettségi után egyből jelentkeznék főiskolára, máshogy bánnék a szeretteimmel...stb.
2009. júl. 4. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én örülök hogy abba a középiskolába járok ahova most, mindenki jófej és a tanulmányi átlagom is jó, egész jó iskola, max annyit változtatnék hogy kevesebbet foglalkozok az emberekkel, nem kérdezem meg mindenkitől hogy mi a baja(mélyre hatóan) mert tavaly még nem tettem, de idén akitől megkérdeztem az utána bántott engem, majd bocsánatot kért hogy nem rajtam kellett volna levezetnie, ezt újból és újból megcsinálták, ennyit változtatnék
2009. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjábol jó volt ahogy volt, néhány apróságot változtatnék, nem említésre méltóak.
2009. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnék semmit, voltak hibáim, csináltam hülyeségeket, de ahhoz, hogy ilyen legyek, amilyen most vagyok, mindennek meg kellett történnie. Ha akkor nem teszem meg azt a hülyeséget, akkor lehet hogy a jövőben tenném meg. Minden úgy történt, ahogy történnie kellett.
2009. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen kijárnám a sulit és továbbtanulnék. Sosem jönnék össze egyik sráccal sem akikkel összejöttem eddigi életem során. Na meg sosem szoknék rá a cigire.
2009. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komolyabban vettem volna néhány dolgot, amiken már késő változtatni, biztosan másképp viselkedtem volna az akkori ismerőseimmel, jobban átgondoltam volna bizonyos dolgokat.
2009. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ba*ztam vna el a 7.et..és nem szoltam volna be az ofimnak(de vicces volt)..:$:D:D:D
2009. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem születnék meg
2009. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pillangóhatás című film erről szól, hogy a gyerek vissza tud menni az emlékeihez amik kb. 10 éve történtek és megtudja őket változtatni, és milyen problémái lesznek ebből.

Ajánlom mindenkinek, mert jó film!

2009. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!