Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel vagy mit...

Hogyan dolgozzam fel vagy mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeptemberben megismertem egy fiut az unokatestverem pasijat es nagyon joba lettem vele.Nagyon rosz elete van,senki sem fogadja el.Mindenki lenezni.Aig kap maganak baratnot.Az unokatestverem is csak ugy volt vele hogy mindnki ellen fordult.Valami miatt mindenki lenezi bocsanat de errol sem beszelni nem tudok sem leirni sem szeretnem.Aztan az unokatestverem szakitott vele es akkor nap talalkoztam a fiuval es beszelgettunk.Nagyon elvolt keseredve majdnem sirt.Munkaja nem volt mindenki lenezi az unokatesom otthagyta.Ki voltam keszulve anyira sajnaltam.Nem tudjatok elkebzelni menyire egy kedves rendes szeretheto fiu.Na jo hogy nem olyan szep de na es nem minden ezen mulik.Aztan sms-eztunk.Majd jott az iskolahoz es beszelgettunk.O 21 eves en 12.Es amikor csak arra gondolok hogy neki milyen rosz egyfolytaban csak sirok.Es egy unnepsegen en az unokatestverem es a pasija egyutt voltunk.Es folyton viszaemlekszek hogy akkor milyen boldog volt.De most...... . A multkor is beszeltem vele es mondta hogy dolgozik,baratnoje nincs es nagyon megsajnaltam.Miert pont ot veri igy az elet?Olyan rendes olyan kedves parja nincs es akkor..... Es vannak olyan emberek akik nagyon gonoszak es megis mindenuk megvan.O meg dolgozik rendes es megis..... Jaj Istenem nem tudom mi lesz velem.Most is ugy sirok.. Aztan a mult ejjel is vele almodtam hat egesz nap roszul voltam :-((.A baratommal is egy cseppet oszekaptunk.De csak anyi.Es ott volt a baratom is az a fiu is meg en is jaj osze volt minden zavarodva.En mar nagyon sokat sirok mert nem tudom felfogni hogy miert pont o.En mar probaltam bemagyarazni magamnak hogy ilyen az elet.Barmit teszek nem valtozik.A sorsat nem tudok megvaltoztatni.De nem megy.Ugyanannyit sirok ugyanugy van minden.ES van amikor elojonnek emlekek az unnepsegrol es csak sirok csak sirok es senki sem tudja miert.Olyan ez mintha en hagytam volna ott.Ezt azert mondom mert az unokatestverem hagyta ott.Es nekem ugy tunik mintha en lettem volna,es haragudtam is az uncsimra de hat meg a szuleim meg az o szulei meg mindenki csak tiltotta oket a fiu miatt.Es mondtak hogy milyen kedves rendes fiu csak az az egy hibaja van..... Senkinek sem tudok errol beszelni senkinek.. Vannak barataim de nem tudtam egyiknek sem elmondani.Sem a baratomnak sem a szuleimnek sem senkinek.Csak szenvedek ha ra gondolok es mar csak ez hianyzott vele is almodok :-(. Van valami tanacsotok vagy valami amivel letudnam ezt gyozni mert mar nagyon reg ota tart.Es en megprobaltam megbeszelni ezeket a dolgokat azokkal akik kozel alnak hozzam,de nem ment.Nem tudok rola beszelni.Kerlek segitsetek!Elore is koszonom szepen!:-(
2008. ápr. 28. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy a fiúba, vagy csak sajnálod? bocs, de ez nem esett le.:/
2008. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnalom.Hat irtam pasim van es abba vagyok szerelmes!A masik fiut csak sajnlom
2008. ápr. 28. 17:35
 3/16 A kérdező kommentje:
Segitsetek mar legyszi!:-((
2008. ápr. 28. 18:30
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igazából nem értem mit akarsz megbeszélni másokkal.Attól egy cseppet ledöbbentem,hogy "van pasid"(12 évesen kicsit korai),az hogy "sajnálsz" egy 21 évest ez meg hülyeség.Sajnálhatnál bárkit,valami oknál fogva közel került a szivedhez ez a fiatal ember,de ennyi,lépj rajta túl.Nem normális,ha hozzád megy panaszkodni.A hibáját van aki el fogja fogadni.Lehet,hogy ami neked jó kapcsolatnak tünt az sose volt az(unokatesóddal).Rengeteg olyan kapcsolat van amit tiltanak a szülök,barátok...mégis működik.Mindenki megtalálja a maga párját,ne te törd a fejed ezen és főleg ne sírj,nincs miért,törödj a saját életeddel!!!Ha ez továbbra is így megy jobb lesz ha szakemberhez fordulsz(vagy veled a szüleid).Nem tudom segítettem e valamit,de hogyí jobban látom a helyzetet mint te az biztos.
2008. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg mindig sokat sirok es elhiszem hogy en ezzel nem kel torodjek de nem megy.Nem tudom mi lesz!Koszi a valaszt!
2008. ápr. 28. 19:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
legyél a barátja biztos jólesik neki, akkor is ha csak 12 éves vagy! de ne sírj miatta... azért léteznek az övénél rosszabb sorsok is... én is rettenetesen érzem magam, amikor egy általam szeretett ember szenved, ami nekik fáj, az egyszerűen nekem is, vagy hú ha egy általam szeretett embert megaláznak v lenéznek attól nagyon ki tudok borulni... de ne emészd magad miatta ennyire, te nem hagytad cserben! te csak az exbarátnőjének a 12 éves unokatestvére vagy, és mindenki a saját sorsának a kovácsa/elszenvedője... 12 évesen úgyse tudnál neki másban segíteni, csak hogy szereted (mint jóbarátot)... és neki ez jól fog esni, akkor is ha csak 12 éves vagy, van akit pl. a kutyája szeretete tart ezen a világon...
2008. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tiszta HULYE vagyok meg vagyok bolondulva mar ezen is sirok amien valaszt irtal.Hogy a kutyaja szeretete tartja a vilagon.Hat en nagyon szeretem es szeretnek a baratja lenni kevesszer talalkozunk de amikor talalkozunk egy jo ideig ki vagyok keszulve.Elhiszem nektek hogy semmi ertelme hogy emeszem magam de nem megy.Nagyon meg szeretnem fogadni a tanacsotokat de nem megy.Mas tipp?Koszi szepen valaszokat!:*:*:*
2008. ápr. 28. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: bizonyított, hogy a pozitív gondolkodás igenis hatékony! Mondjanak a realisták amit akarnak. Azonkívül, ha bemész egy könyvvesboltba, és megkeresed azt a könyvet, ami a vízről szól, (kísérletek vannak benne, több mindent mondtak "a víznek", mialatt vizsgálták a kristályrácsát, és ebből adodóan nagyon érdekes dolgok születtek) megfogsz lepődni, ugyanis a testünk 80%-a is (azt hiszem) víz.

Szóval, a lényeg: Ha így állsz hozzá, hogy nem megy, nem is fog, soha! Tapasztalatból mondom, nálam is nagyon sokszor van, h borúsan látom a dolgokat. És amint erőt tudok magamon venni, és igenis a jó oldalát nézni, és a megoldásra törekedni, valahogy minden jó lesz... ! Higyj nekem.

Csak hallgass egyébként a szívedre, és törekedj mindig a legjobb megoldásra!

2008. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom feldolgozni hiaba mondjatok hogy gondoljak jora hiaba nem fog menni.Ismerem magam,tudom milyen vagyok nem fog menni ebben biztos vagyok.Kosz a valaszokat!
2008. ápr. 29. 14:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon jószívű vagy, de kicsit túl érzékeny. Bár ez ilyen idős korban elég jellegzetes. Szerintem a srác csak előhozta ezt benned, de neked lehet, hogy el kéne beszélgetned egy pszcihológussal, ő tudna segíteni, mert nem szabad ennyire érzékenynek lenni. Persze ennek a fiúnak biztos elég rossz élete lehet és jó, hogy a barátja vagy, de ennyire ne vedd a lelkedre.
2008. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!