Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szuperhős? :O

Hogyan lehetek szuperhős? :O

Figyelt kérdés

meg akarom tudni a módját, talán valami próbatételt kell végigcsinálnom,vagy részt kell vennem egy rituálén,főznöm kell valami szuper kaját?

nem értem



2012. jún. 17. 22:19
 1/5 chrome.96 válasza:

Én is elgondolkoztam ezen,sokáig töprengtem rajta,de végül sikerült rájönnöm! Bizalmas információ!!

Szóval : teljes nyugalomban ülj le a nappaliba,majd egymás után élvezz el,pontosan 5x és 12 perc legyen a köztes idő,se több se kevesebb. Majd a kapott ondót tedd bele egy bögrébe amiben banán fahéj és bors van,majd idd meg és egyél hozzá 1 db békacombot! Nekem bevált,remélem neked is befog válni! :D ;)

2012. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úr isten ez nagyon komoly köszönöm <3

nagyon durva, az egész kogyvaszt 1 húzásra lenyeltem ugy ahogy mondtad,és hirtelen egy kis erőt éreztem a szivemből ami egyre erősödött.

elején még csak a sulyzóval mértem össze az erőmet, de nem is csalódtam belenyomtam 130kg-ba 7 et...

most gyakorlom a repülést

köszi nagyon jó arc vagy hogy elmodtad :)

2012. jún. 18. 00:46
 3/5 chrome.96 válasza:

Neked már megy a repülés?? :O Akkor neked valami extra erős test nedved van,mert nekem csak 2 nap után jelentkezett a repülés "kényszer". Ezeket a sorokat is a gondolataimmal írom,egyetlen egy billentyű lenyomása nélkül.

U.i.: Ha azt akarod,hogy tartósan megmaradjon a hatás akkor meg kell dugnod egy ufót! Ezt már nehezebb kivitelezni, pontosan 0 óra 0-kor be kell menned a szekrényedbe ott le kell ülnöd a jobb sarkába,fontos,hogy legyen nálad egy virsli meg egy szelet kenyér,ha ez megvan jönni fognak érted,az ételt etesd meg vele,majd kérd meg őket,hogy avassanak fel a galaktika nevében szuperhőssé! és a hatás nem marad el! Én jelenleg 3 univerzum szuperhőse vagyok. A taggyűléseken remélem láthatlak! Millió puszi: MESTER

2012. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

MESTER taníts még ez az erő nem elég nekem nem tudok betelni,egész este nem is aludtam gyakoroltam az erőmet hogyan fejlesszem tovább.

sorolom mikre vagyok képes: hát az izmom nagy mértékben felerősödött, tudok repülni, tárgyakat mozgatok a gondolatommal mint a jedi lovagok, és ha akarok átlátok mindenféle anyagon ki is próbálom ma ha megyek a Szél Kálmán térre és meglesem a jó csajoknak minden testrészüket :D

ezt ajánlom hogy tanuld be nagyon mókás.először is hogy ezt tudd a szemedet ki kell venned a helyéről majd ugyanabba az ondós lötybe bele kell mártanod majd visszarakni a szemgödörbe. azután mindenre képes vagy

ma este megcsinálom a továbbtartó erő felerősítést az ufó sexel

üdv:egy bölcs padavan

2012. jún. 18. 10:16
 5/5 anonim válasza:
31%
Nem létezik olyan,hogy szupererő , es amit a másik commentelő írt, az hülyeség...
2015. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!