Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napok óta gáz a digi tv...

Napok óta gáz a digi tv nálunk. Másnál is?

Figyelt kérdés
Kb. 5 másodpercig megy folyamatosan az adás, aztán megszakad, dadog, zavart csatorna... Betelefonálni nem sok értelmét látom, mivel úgyis csak egyy unott hang kiküld egy szerelőt, aki azt sem tudja miért jön. Volt már rá példa. Kijött és csak anyit mondott, nem tok mit csinálni vele. Majd addig nyomkodtuk a tv-t, meg piszkáltuk a tányért fent, hogy végűl megcsináltuk mi. Valakinek van valami tippje, mi lehet most a baj? Kb. egy hete csinálja, és nézhetetlen így a tv.

#jel #zavart csatorna
2012. jún. 18. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos én is az ügyfelük vagyok. Az új szoftverük kiakasztott. Írtam nekik, de csak hülyeségeket válaszoltak.

A képminőség is jelentősen romlott. Azt írták, hogy nem, s ezzel lezártnak tekintik a kérdést. Szellemképes, szemcsés. Szerelőt nem is küldtek, mert szerintük nem történt semmi.

2012. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!