Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik ez a történet? (még...

Tetszik ez a történet? (még nincs befejezve. )

Figyelt kérdés

A csókod, mely egykor édesebb volt, mint a méz…

Leheleted, melyet éjszakákon át éreztem meztelen testemen…

Kezed, mely egykor kezemet fogta, szerelmesen… S most? Befeszített kezed nyakamon… Alig kapok levegőt… Lassan megölsz! Engem, akit állítólag szeretsz!

Izzadok… Próbálom magam türtőztetni. Ne lásd rajtam, hogy a fulladástól jobban fáj a szívem kettészakadása!

Végiggondolom az életemet… Hiányozni fognak a kelekótya szüleim, a macskám, az öcsém.. Igen, a Te öcséd! Annak az öccse, aki szerelmét éppen megfolytja az ajtó előtt, a szobában.

Kint, a szüleid mit sem sejtenek.. Nem kiabálok, nem ellenkezek. Ha Te ezt találod helyesnek, hát tedd!

A fejem mintha kiürült volna... Nem kap elég vért… A tüdőm levegőért kiált…

Hirtelen a földre rogyok, érzem, bevertem a fejem. Kinyitnám a szemem, hogy lássalak Téged, még egyszer, de nem megy. Hallom a hangod. Miért kérded, hogy jól vagyok-e? Hisz az előbb Te próbáltál megölni! Irónia? Mit sem tudhatsz ezekről a szavakról! Még fiatal vagy. Csupán 15 éve láttál napvilágot.

Pár próbálkozás után szemem résnyire nyitom. Felettem térdelsz. Megint hallak. Ilyen hülye kérdést! Még jó, hogy bajom esett!

Megpróbálom mozgatni a fejem. Lásd, hogy nem kell ide mentő. A sors ellen nem vívhatunk csatát. Meghalok itt és most, ha ez van megírva. Ha még élnem kell, akkor ezt is túlélem. Túlélem… Egész életemben ezt tettem. Főleg az elmúlt pár hónapba, mióta együtt vagyunk. Túléllek.. Téged.


2009. júl. 5. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem olyan nyálas tinicsajocskás, de a tinicsajocskáknak tutira tetszeni fog!
2009. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Romantikus horrorra tervezem :)
2009. júl. 5. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:

nekem nagyon teccik =)

13/l :D

2009. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyálas tinicsajocska,ennek ellenére nekem nagyon tetszett.

Még ha ez lenne a befejezés,akkor is kerek lenne.


23/l

2009. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Első írásom.. Részben megtörtént :S

2009. júl. 5. 22:00
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Klisék halmaza az egész, semmi eredetit nem látok benne. bocsi.
2009. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Természetesen elfogadom a kritikát is.
2009. júl. 5. 22:06
 8/18 anonim ***** válasza:

"Hiányozni fognak a kelekótya szüleim, a macskám, az öcsém.. Igen, a Te öcséd! Annak az öccse, aki szerelmét éppen megfolytja az ajtó előtt, a szobában."


Ezt nem értem. Most akkor kié az öcs? A fojtogatóé vagy akit fojtogatnak?


Erről a "kelekótya" szóról pedig az Alkonyat jutott eszembe. Abban is van egy ilyen rész (az elején, hogy "...hiányozni fog a kelekótya ... anyám.." Ezzel persze nem azt mondom, hogy koppintasz csak ezt jutott róla eszembe :)

2009. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A fojtogatóé.

"Annak az öccse, aki szerelmét ->éppen megfolytja<- az ajtó előtt, a szobában."

2009. júl. 5. 22:19
 10/18 anonim ***** válasza:
De ott írtad, hogy hiányozni fog az "öcsém" és akkor utána meg "igen, a te öcséd".. ez így értelmetlen
2009. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!