Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a 14 éves...

Mit tegyek ha a 14 éves barátnőm cigizik?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy rég nem látott barátnőm (Tamara), aki az egyik osztálytársamnak is a barátnője. Ma az osztálytársam elhívott magukhoz, mert hogy ott lesz Tamara is. Eleinte örültem, de aztán megmondta hogy cigizik és nem tudják leszoktatni a szülei sem. Én megválogatom a barátaimat és nem akarok egy drogosnak a barátja lenni (akinek egy másik barátnője is cigizik). Ma megmondom az osztálytársamnak h nem birok elmenni (kitalálok valamit), de utána rám fognak akaszkodni és nem mondhatom mindig azt hogy nem érek rá. Ami a legrosszabb hogy Tamarának a szülei jóban vannak az enyéimmel, szóval rég nem látott barátok, és félek hogyha majd egyszer eljönnek mit fogok mondani. Mit tegyek?

2012. jún. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki cigizik nem jó dolog, de nem elítélendő bűn. Az, hogy te emiatt elítéled, és lenézed, na az már szemétség. Csak kérd meg, hogy amikor veled van ne cigizzen.
2012. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Huh hát ez igazán nehéz ügy!De szerintem minden az őszinteségen alapszik!Egy barátságnak az egyik mozgató rugója az őszinteség.Ha ez a Tamara fontos neked akkor megpróbálsz segíteni leszokni neki bátorítod és sokat vagy vele!Ha viszon nem szeretnél tovább barátságban lenni vele akkor megérdemli h elmond neki..hátha ott tudtok valamit kitalálni erre a a prooblémára!Remélemsikerül megoldani!
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy cigizik? Ezen fennakadni?
2012. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Attól még lehet nagyon jó barát hogy cigizik.. Nem tudom miért problémázol ezen
2012. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!