Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi látszik meg először egy...

Mi látszik meg először egy dohányoson, kb.13 éves srác? Mondjuk szottyadt bőr, mert szaga az nincs és nem vagyok benne biztos, hogy cigizik?

Figyelt kérdés

#dohányzás #leszokás #cigaretta #tini cigi #első következmény
2012. jún. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki cigizik 13 évesen, mint ahogy én is cigiztem nem látszik semmi. 36 vagyok és nem szottyadt a bőröm. Akkor látszanak dolgok, ha a tisztálkodást hanyagolja... HA 60 éves körül lenne látszana, hogy cigizett 30-40 évig. De így semmi.
2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyám 66 éves, 40 éve cigizik, és 50-nél többnek senki nem mondja. Nem lehet általánosítani. Aki elhanyagolja magát, az cigi nélkül is, aki meg nem, az cigivel sem.
2012. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

a hány éve cigizik anyád szöveg jelentéktelen, ha nem nyögöd ki, hogy napi 2 szálat vagy 2 dobozzal szív el.


Meglátszik rajta, ha cigizik: iskolai szüneteken remegve rohan a budira, s mikor visszajön büdös, bagószagú a szája, a keze, a ruhája.

2012. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne érezni rajta. Nekem pl. a pulcsim ujja mindig beveszi a cigi szagot és a hajam is, de tuti, hogy a leheletemen is érezni lehet, mert én is érzem más dohányzókén. Ha a kérdést aggódó anyuka írta, érdemes sunyiban a gyerek ruháját megszagolni, vagy valami fabrikált indokból megölelni, adni neki egy puszit az arcára, és akkor le lehet buktatni.
2012. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom egy aggódó anyukáról van szó :D

egy tizenhárom éves kissrácon még semmi. beszélgessen el vele

2012. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 grofuram ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb rákérdezni váratlanul hogy bagózik-e, esetleg az is dob a dolgon ha van ott valaki akiről tudja hogy büntetést kap ha igen a válasz...de persze nem a válaszra kell figyelni hanem a reakcióra, ha egy ön egy anyuka akkor kell annyira ismerje 13 évesen hogy olvas a reakcióiból
2012. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!