Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heeeey, meseljetek el a mai...

Heeeey, meseljetek el a mai napotokat:Ddddd miujsag van?

Figyelt kérdés
Huuu nemtudok aludni, meseljetek nekem:$ 14/L
2012. jún. 20. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől nem tudsz aludni? Nem vagy álmos, vagy túl meleg van? :D
2012. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok almos, melegvan xdddd
2012. jún. 20. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek :D
2012. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áá, elmesélem neked*------------* Amúgy én is rohadtul unatkozom. o.o"

Reggel 11-kor felkeltem, Hé Arnlod nézés közben müzlit reggeliztem. 1-2 körül anya hazajött a munkahelyéről, és elmentünk a Westendbe, vettem egy irtó cuki felsőt. :DD 4-5 körül már otthon voltunk, kimentem a kertbe napozni, közben Nirvanát hallgattam. Aztán bementem, és ebédeltem, amit már nem ebédnek neveznék, ink. vacsi.. párolt zöldégeket ettem csirkehusival *---*. Aztán leültem a laptop elé, és animét néztem. Aztán elmentem fürdeni. Utána elkezdtem nézni a Bridget Jones filmet a tv-ben, de meguntam, és azóta itt ülök, msn-ezek, facebook-ozok, gyakorikérdéseket olvasok, blogolok. :'DD

16/L

2012. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egye fene leírom!Úgyis unatkozok.


Felkeltem.TV nézés közben szendvicset ettem.Kockultam, ebédeltem, megcsináltam a házimunkát és azóta csak kockulok. :DD

2012. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SZIMPATIKUSVAGY *-------*-FEJEKET IRO LANY*-* NAPOZAS KOZBE MA ENIS NIRVANAT HALLGATTAM:$$$$
2012. jún. 20. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!