Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam a netről, de eddig...

Cicvarek kérdése:

Vásároltam a netről, de eddig nem lehetett elérni őket sem telefonon sem i-mailen a pénzt előre utalással elküldtem de az árú nem érkezett meg ilyenkor kinek lehet szólni, hogy ezt kiderítsem, hogy ez nem átverés és a pénzem nem veszett el?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ha az eladót nem tudtad elérni, akkor hogy utalhattál előre, de most ezt a részt hagyjuk.

Ha nem tudod felvenni a kapcsolatot az eladóval, akkor két dolgot tehetsz. Ha ismered az eladó adatait, akkor közjegyzőtől az összegre vonatkozóan fizetési meghagyás kiállítását kérheted, ha "felmerül a gyanú a csalásra", akkor rendőrségi feljelentést tehetsz.

Hozzáteszem, nem igazán jutsz ezekkel a dolgokkal előre, az esetek többségében semmit nem érsz el velük.

2012. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oldal ahonnan vettem van egy számlaszám így tudtam előre utalni, és itt a vége sajna :( de nem csak velem csinálta ez mint ahogy megtudtam :(
2012. jún. 20. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
magyarul elúszott a pénzem :(
2012. jún. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!