Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok jelent valamit...

Fiúk nálatok jelent valamit az hogy hova adtok egy lánynak puszit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú vagyis inkább férfi. Idősebb mint én. Rendszeresen találkozgatunk és mindig ölelget meg a fejemre szokott puszit adni egy-egy ölelésnél. Legutóbb mikor találkoztunk akkor viszont már nem csak fejre adott puszit hanem a nyakamat is puszilgatta. Jelent ez valamit?

2012. jún. 20. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A nyakrapuszi már intim érintkezésnek számít. Főleg a puszilgatás.
2012. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én akkor adok puszit egy lány nyakára ha kezdem megkedvelni :)
2012. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én lány barátnak csak az arcára adnék puszit.
2012. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Kezet csókol a tisztelet, a barátság homlokot...stb te is ismered talán ezt a mondást.


Ha egy csajossal baráti a viszonyom, arcra puszi sima-liba. Ha többet is akarok tőle, nyakra, szájra, mindenhova puszit adok. :)

2012. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha egy idősebb férfi a fejedre ad puszit, az olyan mintha húga lennél.
2012. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az előző és a 3. vagyok. Ha nyakra ad puszit, akkor már többet akar barátságnál.
2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi aki hozzászólt. Egy helyen rosszul fogalmaztam mert nem puszilgatni szokott csak van mikor nem fejre kapok puszit hanem nyakra. De köszi a válaszokat.
2012. jún. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!