Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánynak az arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak az arca tetszik a legjobban, meg a haja, az mit jelent nálatok, egyébként nem vonz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakul a dolog, kérdezte, hogy mi tetszik nekem rajta, aztán én is megkérdeztem ugyanezt tőle. Azt mondta, legjobban az arcom és a hajam tetszik neki. Egyébként nem vagyok vékony, 65 kg 165 centihez, de akkor ez azt jelenti, hogy amúgy nem tarthat vonzónak?
2012. ápr. 30. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kíméld meg a fiút magadtól az ő érdekében ...
2012. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te meg kímélj meg engem a hülyeségedtől..
2012. ápr. 30. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki nem vékony lehet vonzó , mindenkinél más ez. nekem pl: ha szép az arca egy lánynak és duci akkor is tetszik mert én jobban nézem hogy milyen az arca de attol hogy duci még lehet nagyon kívánatos számomra
2012. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jéééézusom ti nők. Már ezen is rágódni. Az tetszik benned a LEGJOBBAN. Ezt jelenti, semmi többet. Attól még tetszhet rajtad más is. Ha azt mondom, a sültkrumplit szeretem a legjobban, akkor szerinted a többi kaját utálom? Nyugodj meg minden tetszik neki rajtad.
2012. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen normális válaszokra vártam. Honnan tudjam, hogy gondolkodik egy fiú? Nem látok bele a fejébe, ezért kérdeztem.
2012. ápr. 30. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
DE hogy lehet ilyen eszméletlen baromságon elgondolkodni meg összeesküvés elméleteket kitalálni.Ilyen erővel ha melletted lélegzik tuti bejössz neki és gerjed az intimszférádban található oxigénra !!!
2012. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha alakul akkor azért, mert tetszel neki. Az, hogy nem téged tart álmai nőjének, egy ilyen dolog, de ha tetszel neki, úgyis összejöttök.
2012. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint másokat jobbnak tart. Akkor viszont keresek mást, akinek én leszek a legjobb.
2012. ápr. 30. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Isten óvjon az ilyen tisztesség ne essék hülye nőktől. Most valaki ismeretlenül egy internetes fórumon azt írta, hogy másokat szebbnek tart, erre Te kidobod?
2012. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Istenem!!!!

Nem fogja azt mondani, hogy a tested béjbe... Az hogy venné ki magát? Persze mondanánk ezt szívesen, de félő hogy akkor a nő korlátoltnak tart minket. Ha erre a válasz az, hogy a tested, akkor nagyobb az esély arra, hogy bután néz vissza a nő mintha az a válasz, hogy az arcod. Sőt egyáltalán nem is lehet erre jól válaszolni. Egyébként a férfinak akkor is az arc, a szem a legfontosabb, néha ugyan a farka vezérli s ilyenkor az arc lehet kevésbé fontos, de nyugalmi helyzetben akkor is az az első, pláne ha egyből hosszabb távra tervez. Szóval egyáltalán nem fura, hogy a fölsorolásban nem szerepelt a tested, amúgy ha jól oszlik el rajtad a súly, akkor elég messze vagy a kövértől.

Szerintem többet képzelsz ebbe, mint amennyit kellene.

Barátkozz meg magaddal mert eleve ez, hogy ilyen kérdést egyáltalán felteszel egy férfinak, ez arra utal, hogy utálod magadat. Ezzel tulajdonképpen kikérted magadnak azt, hogy egy férfi tud nőként rád tekinteni, s ezt a kérdést csak annak kéne föltenni, akivel szóba sem elegyednek a férfiak.

2012. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!