Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor jönne el nálatok az a...

Mikor jönne el nálatok az a pont, hogy rosszat akarjatok ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamról lenne szó. Vékony, kis mellű, csontos, legalább 90-es csípője van, erősen homokóra/körte alakja. Régen, amikor még barátnők voltunk, rengetegszer én vigasztaltam, meg biztattam, hogy vegyen fel csinosabb ruhákat, mert mindig csak farmer és póló volt rajta. Semmi önbizalma nem volt. Viszont egyszer vásárlás közben leszólították, és felkérte egy modellügynökség. Be is jött neki a dolog, és azóta nagyon elfelejtette, hogy honnan is jött. Azóta toptrendi ruhákat hord, minden reggel belövi a haját, festve is van a haja... Lett önbizalma, és már azok a fiúk is odavannak érte, akik előtte felé sem néztek. Nekem már nem a barátnőm, mert szerinte én irigy vagyok rá.-.- Nagyon elegem van már, hogy mindenkire rákeni már ezt, akinek kicsit is nem tetszik, hogy így elfelejti, hogy honnan is jött. Elfelejtette, hogy annó én vigasztaltam.

Normális, ha ezek után azt érzem, hogy bárcsak visszasüllyedne az önbizalma, és olyan legyen mint régen volt?



2012. máj. 13. 19:53
 1/7 anonim válasza:
1szerűen csak ne foglalkozz vele
2012. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
ez nem ide tartozik
2012. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azt akartad, hogy csinosan öltözzön és legyen önbizalma. Most csinosan öltözik és van önbizalma. Nem az ő szégyene, ha valaki amiatt haragszik rá, mert már nem nézhet le rá.
2012. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem biztos, hogy elfelejtette, talán csak jobban érzi magát a mostani életével, mivel az érzés még új neki, és pont azt kapta meg amire nagyon vágyott. Veled pedig azért lehet hűvös, mert úgy hiszi, meg akarod fosztani ettől vagy esetleg egy visszahúzó erőként tekint rád.

Nem tudom mennyire használható a véleményem, nagyjából ezek azok amik így megfogalmazódtak bennem hirtelen. (Meg most eléggé fáradt az agyam, szóval bocs ha rossz oldalról közelítem meg a dolgokat.)

2012. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
át tudnád küldeni priviben az oldalát, ahol az ügynöksége közvetíti? kíváncsi lennék rá!
2012. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lába így nézett ki? [link]
2012. máj. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök normális,hogy ezt érzed.De szerintem felejtsd el a csajt.Nekem is hasonló volt,volt egy barátnőm,akit mindig én vigasztaltam és egyszer csak fordult vele a világ,lettek más barátai(előtte én voltam csak),utána egy komoly kapcsolata,én meg lassan elfelejtődtem.Valószínű,veled is ez fog történni.Ez van,ha a legjobb barátnőknek jóra fordul a sorsa.Utána le se sz@r és elfelejti,hogy honnan jött.

De viszont ha igazi barátnő,akkor nem fogja ezt tenni veled.Akkor lehet,hogy csak te vagy irigy.Próbálj te is jól kinézni és meg lesz oldva a dolog.

2012. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!