Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a szomszédom?

Miért csinálja ezt a szomszédom?

Figyelt kérdés
Amikor kint vagyunk az udvaron, ők bemennek 2 kis gyerekkel. Az is elég nekik, ha kimegyek és játszom a kutyával. Pedig hallom, hogy a gyerekek éppen fociznak, vagy fürdenek(kerti medencében). Amint meghallják a hangunkat máris bemennek. Megkérdeztem tőlük ez miért van, persze kitérő választ kaptam. Már több éve ezt csinálják.
2012. jún. 21. 20:06
 1/6 anonim válasza:
biztos, nem szereik ha halja úket vagy látja őket valaki,játszani vagy hangoskodni.vagy egyszerűen meg van mondva nekik h egyt tegyék.
2012. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy....
2012. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-ső köszönöm az választ.

2. Mindenki magából indul ki!

2012. jún. 22. 10:32
 4/6 anonim válasza:
Nekünk is ilyen a szomszédunk! De én már rájöttem,h azért csinálja,m utál! Pedig nem adtunk rá okot! Az első perctől kezdve,h ideköltöztek így viselkedik! Ráadásul,nem h barátságosabb lenne,már kötekszik is! Vigyázz vele! Egy külön állatfaj! Tuti kétszínű gonosz majom!
2012. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó

Totálisan ugyanez van nálunk is amit írtál, de szerencsére nem kötekednek.

2012. júl. 7. 07:07
 6/6 anonim válasza:
Nálunk is kb. 10 évig ment így, csak az utóbi 1-2 évben csinálják.
2012. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!