Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jacksonnak 1 igazi jó...

Michael Jacksonnak 1 igazi jó száma van szerintem, melyet alább megtaláltok. Tudnátok érvelni, h M. J. miért volt nagy zenész?

2012. jún. 22. 18:05
 1/2 Edinaa:$ válasza:
100%
a te szemedben lehet hogy nem volt nagy szám. de rengeteg ember imádta őt, és nem véletlenül. azért volt nagy zenész, mert olyan hangja volt mint még senkinek, olyan dalai voltak, mint még senkinek, úgy táncolt mint ahogy még soha senki, és olyan ember volt, aki nagyon sokat segített a szegényeken, árvaházakba járt, kórházakba hogy mosolyt csalhasson a gyerekek/betegek arcára. arról már nem is beszélve hogy saját erejéből lett sztár, nem úgy mint a mai énekesek hogy'jó hangom van, elmegyek egy tehetségkutatóba 'oszt híres is vagyok'. nem. ő nem így tette. nagyon sok embernek a példaképe, köztük nekem is. nagy veszteség a világnak hogy elvesztettük őt. MJ forever.<3
2013. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1

Adom.

2016. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!