Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15éves lány vagyok, fel-e...

15éves lány vagyok, fel-e vennének nyári diák munkára (pl. :McDonalds-ba vagy Burger King-be) és ha igen általában milyen a fizetés és mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg tudna valami biztos munkát a két fent említett közül, Budapesten azt nagyon megköszönném!

2012. jún. 22. 20:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
16, és 18 évesen is baromi nehéz munkát találni a nyárra, így ennek az esélye... tulajdonképpen szinte 0. Gyorsétterembe a minimum az a 16 éves kor, de van, hogy a kötetlenebb munkaidő miatt inkább a 18-at kérik.
2012. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Már elnézést... a kérdező feltett egy kérdést és ahelyett, hogy válaszoltatok volna rendesen ( tisztelet a kivételnek) nyelvtan órát tartotok neki?? Vicc lett ez az oldal is komolyan mondom!

Egyébként 16 éves kortól mehetsz dolgozni és a McD-ba és a Burgerbe is diákmunka közvetítőn keresztül juthatsz be!

2012. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Attól még, hogy bejött neked az élet nem kéne itt verned a nyálad kedves második, vagy nem tudom hanyadik válaszoló.Nem kell mondanom a válaszod számát, mert ha annyit mondok, hogy pökhendi, már mindenki tudja kiről van szó.

Nyelvtan órát az iskolában kell tartani, ha már olyan okos vagy, hidd el itt elég ha csak egyszerűen ki javítod;))))

2012. jún. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
16 éves kortól lehet menni. Azzal a fogykos nővel ne foglalkozz. Szegény értelmileg korlátozott.
2018. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!