Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15éves lány vagyok, fel-e...

15éves lány vagyok, fel-e vennének nyári diák munkára (pl. :McDonalds-ba vagy Burger King-be) és ha igen általában milyen a fizetés és mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg tudna valami biztos munkát a két fent említett közül, Budapesten azt nagyon megköszönném!

2012. jún. 22. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Én biztos nem vennélek föl!

Alap, hogy egy kérdést föl tudj tenni.

Hol tanultál beszélni?

"...fel-e vennének", mi van??? (felvennének-e)

2012. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem láttam ilyen fiatal lányokat ilyen állásban. Szerintem ehhez kell az a 18 év. :/
2012. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak, köszönöm!
2012. jún. 22. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Az 1-es vagyok.

Ezzel a stílussal meg pláne nem vennélek föl. Ennél SOKKAL több beszólást, leoltást kell(ene) elviselned bármelyik munkahelyen!

Amúgy nő vagyok. És vállalkozó. 6 alkalmazottam van, közvetetten több mint 20 ember megélhetését biztosítom.

Nekem te, taknyos, ne ugass, tanulj meg beszélni és tanulj tiszteletet!

Különben baromi nehéz életre számíthatsz!

2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha már "tanuljunk meg beszélni /írni", akkor és-sel nem kezdünk mondatot tisztelt hölgyem!!!

Ezen az oldalon nem beszólásokat kell megfogalmazni hanem egymás segítségére kéne törekedni, ha ez önnek túl megterhelő vagy nehezére esik akkor a feszültségét máshol szíveskedjék levezetni!

Sajnálom az alkalmazottjait!

2012. jún. 22. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

OFF:

Ha pl. elolvastad volna a kötelező olvasmányokat, akkor tudhatnád, hogy szövegkörnyezettől függően lehet és-sel mondatot kezdeni.

Alsó tagozatban tanítják így a tanítónénik, hogy a kisgyerekek ne kezdjenek minden mondatot és-sel.

Nem ártott volna erről a szintről feljebb lépni...

Amúgy ne sajnáld az alkalmazottaimat, kölcsönösen megbecsüljük egymást, mert kiváló munkaerők.


ON:

Nem egy embernek segítettem már, igazából kíváncsi voltam, hogy mit reagálsz.

Sajnos bejött az elképzelésem, ahogy reagáltál, aszerint te nagyon messze vagy attól, hogy dolgozzál, főleg gyorséttermekben, ahol aztán minden egyes mozdulatot megmondanak neked, hogy hogyan csináld.

2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Akinek más a véleménye mint neked azt mindig így leugatod?
2012. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
21.59-es vagyok. A kérdés feltevőjétől kérdeztem. :)
2012. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vennélek fel.

Ezek túl bonyolult munkahelyek neked, pl. itt viselkedni is kell.

Kukásokhoz se menj, oda érettségi kell!

Válassz valami egyszerűbbet, vagy tanulj meg normálisan viselkedni.

2012. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%
Csak a kérdésre válaszolva mondom h 18 év alatti személyt nem vesznek fel sem teljes munkaidőbe (márpedig ilyen helyeken csak így vesznek fel vkit) sem pedig olyan helyre ahol pénzzel kell dolgozni.
2012. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!