Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debreceni diákmunkát szeretnék...

Debreceni diákmunkát szeretnék! Nektek milyen tapasztalataitok vannak, tudnátok valamilyen jó diákszövetkezetet ajánlani, ahol tutira tudnának nekem is munkát adni? Nagyon sürgősen pénzre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Schonherz pont hu, melodiak pont hu úgy tudom mind a 2 nek van Debrecenben is érdekeltsége, talán még minddiak pont hu valamint furgediak pont hu valamint rebusz
2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen ezek jutottak eszembe és ezeknek úgy rémlik hogy van debreceni kirendeltségük:)
2012. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ezek vannak, de készülj fel, hogy ha mondják/írják, hogy van Debrecenben meló, azt kapod az arcodba mikor fixálnád, hogy "ja nem Debrecenben van, hanem mellette egy ganajdombon, meg mucsaröcsögén, és meg kell venni a helyi járatos bérletet, ha dolgozni akarsz". Nekem pl nincs kidobni való 4000 Ft-om bérletre, így egyszerűen lehetetlen munkát vállalni. Legalább is az én esetemben. De ha neked nem gond, akkor ajánlom a Fürgediákot, ott van most egy sürgős hűtőházi meló Halápon, de ha nem a vasútállomás közelében laksz, akkor tuti 2-szer kell átszállj.
2012. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!