Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó az ha így írtok?...

1lány.... kérdése:

Mire jó az ha így írtok? Manapság divat butának lenni?

Figyelt kérdés
Míért menő az, ha wkí így ír? míért nem jár inkább helyette ískolába hogy megtanúljon normálísan írní, híggyétek el hogy az egy tők szúpcsih dolog ha wki rendeshen használjah az anyanyelvét. ABBA KÉNE EZT HAGYNI EZZEL CSAK MAGATOKAT SZÉGYENÍTITEK!!! KOMOLYAN MONDOM NEM TUDOM MI JÖHET MÉG?! TIZENÉVES OKOSTOJÁSOK ATTÓL ÉRZIK MAGUKAT MENŐNEK, HA EZT CSINÁLJÁK? SZÓVAL AKKOR MANAPSÁG DIVAT BUTÁNAK LENNI???

#wki
2012. jún. 23. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb elégedett vásárló.
2012. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen.
2012. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy hogy ír más?
2012. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így írtok ti! :-)
2012. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akinek tetszik az írjon csak nyugodtan úgy, ahogy akar. Attól úgysem változik meg a helyzet, hogy én feltettem ezt a kérdést. Én csak nem értem, hogy mire jó, meg hogy miért van divatban a butaság?! Szerintem szégyen, dehát ízlések és pofonok.. ugyebár :S
2012. jún. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!