Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szolnoki lépcsőházban...

Egy szolnoki lépcsőházban lakom, és nemrég a földszinti lakásba albérlő költözött, azóta szinte óránként váltják egymást a férfiak nála, hol lehet ezt jelenteni?

Figyelt kérdés
Iszonyú alakok járnak hozzá, nem merek szólni neki, de már láttam ott olyan fiut is, aki szerintem kb. 15-16 éves lehetett. Pár napja éjjel ordibálás kiabálás volt, nem mertem kimenni.
2012. jún. 23. 11:10
 1/3 anonim válasza:
Több mint valószínű h a hölgy ebből fizeti a bérleti díjat! Hogy hol lehet ezt jelenteni??.... egyértelmű nem? rendőrkapitányságra bemész elmondod ezt amit ide ki írtál és kifognak küldeni egy kocsit...ennyi ezt megteheted név nélkül is szóval nem fog rájönni ha e miatt aggódnál...
2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de egyáltalán tesz ez ellen a rendőrség valamit? Vagy ezt lehet csinálni?
2012. jún. 23. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Na várj itt valam,it félreértettél.

Önmagában ahhoz, hogy a férfiak óránként váltják egymás nála senkinek semmi köze nincsen. A saját lakásában (még ha az albérlet) akkor is mindenki azt csinál amit akar. Ezért önmagában még nem lehet valakit feljelenteni. Te nem vagy ott nem tudod mit csinálnak akár azzal a 15-16 éves gyerekkel is... Lehet kártyáznak vagy teapartira járnak, még ha valószínűsítjük is hogy nem.


Az éjjeli ordibálás más téma, a csendrendelet megszegése, de mondom önmagában azzal, hogy te kur.vának gondolod a nőt aki kuncsaftokat fogad ezzel még ne rohanj a rendőrségre, mert neked sem és nekik sincs közük hozzá.

2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!